Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 103
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Rat za Inu
Povratak na članak

MOL zatajio da će na plinu iz Sirije zaraditi 5,7 mlrd. $ u 10 godina

U Ini tvrde da Zagrebačka burza spava jer su "podaci o plinu iz Sirije poznati".

Komentari 61

MM
Mladen Miletić
10:09 23.12.2010.

MOL zatajio da će na plinu iz Sirije zaraditi 5,7 mlrd. $ u 10 godina a za sto godina da vidite cifru. Gladni su super vole brojati tuđe zalogaje i odmah nisu oni krivi nego ti koji jedu i koji su se snašli. Ustani Bane Hrvati te zovu zovu pojede nam MOL cijelu lovu !

VL
GU
Guderian
10:24 23.12.2010.

kontrazla da zna se ko je prodavao! Počelo je da upotpunimo istinu sa pokojnim Račanom i SDP-om. Ti su nekada i poklanjali,oružje TO,Boku Kotorsku,Srijem a poslije INU,suverenitet hagu i tako. Mesić-Račanovska klika nasljeđena Sanaderovom izdajničkom politikom.

VL
QW
qwe
10:32 23.12.2010.

Je li to možda onaj plinski business koji Vlada nije htjela? BOŽE, ŠTO SMO TI SKRIVILI DA JE JOŠ TU? (Krivo glasali, krivo glasali)

VL
OB
-obrisani-
10:38 23.12.2010.

guderijan Pa ako ćemo potpunu istinu onda moramo navesti i Tuđmanovu prodaju (izdaju) Vukovara za Bihač... A i baš da ga je Dubrovnik nešto zanimao nije... I ako ćemo pravu istinu poćelo je sa tuđmanovom betonizacijom obale i tuđmanizacijom ACY-a..... Znaš, to su bile prve krađe kojima su se utirali putevi uništenja Hrvatske... Račan je ipak izgradio neke autoputeve...Račan nije dao banke kao što su Dubrovačka, petoortaška... Račan je bio gospodin....ako ćemo istinu potpunu...

VL
SA
satar
10:53 23.12.2010.

Prvo je Mesić kupio cementaru u Našicama.

VL
SA
satar
10:53 23.12.2010.

oprostite,nije kupio nego zamračio

VL
DU
Deleted user
10:54 23.12.2010.

da MOL ima ovakav udjel u nekoj ruskoj naftnoj kompaniji, i da se ovako neprijateljski ponaša kako se ponaša u hrvatskoj, još bi molili Putina da ih pusti da u miru odu (pobjegnu) na mađarsku. ovakva hajdučija i visoko profesionalni bezobrazluk pod krinkom \'poslovanja u tržišnim uvjetima i na tržišnim osnovama\' prolazi samo u našoj zemlji. zahvaljujui prije svega Tuđmanovom HDZ-u, njegovoj ostavštini, i svoj ostaloj \'domoljubnoj\' žgadiji koja nema niti promila stvarnog domoljublja prema vlastitoj zemlji. dao bog da jednom počinu u MOL-ovoj bačvi mazuta...

VL
Avatar MK
MK
10:54 23.12.2010.

...Nije samo MOL zatajio... I SDP je mislio da Vlada nije trebala MOL-u jos jednom objasniti omjer snaga!

VL
OB
-obrisani-
11:04 23.12.2010.

satar Dokaži... Otkuda ti to? Kaj je i Mesić u onih 200 obitelji?

VL
Avatar MK
MK
11:08 23.12.2010.

....Moze meni netko objasniti zakaj svi ruski oligarhi kupuju sve strane tvrtke koje mogu dobiti pod prste - a da Cementara Nasice investira u Moskvu? ...Mislim, i Luka Rajic nije kupio cokoladnu tvornicu u Moskvi (kad je prodao Dukat), negoo je kupio tvornicu cokolade u Svicarskoj? ...Pripema li se S. Mesic za Azil u Moski? Tamo kod svog prijatelja Kadijevica?

VL
OB
-obrisani-
11:14 23.12.2010.

MK Pročitah. Čisti pamflet. Ako ćemo već po obiteljskoj tradiciji nisam siguran da bi se tuđmanova banda mogla nečim podičiti počev od najmlađeg generalisiimusa i gazde Partizana pa nadalje prema svadbi ćerkice Nevenke za srpskog pilota... Nota bene, Eugen Pusićsić je napisao fenomenalne udžbenike o upravljanju sustavom državne uprave dok je ovaj palamudio po bespućima povijesne zbiljnosti...a vidim osvi danas kako je upravljao...tako da mi, narod, uopće više nemamo ni kormila niti kapetana... Niš mi niste dokazali...

VL
Avatar MK
MK
11:18 23.12.2010.

KONTRAZLA: Rijec \"pamflet\" iz tvoji usta je kompliment! U Ljubav medu dvoje ljudi ne ulazim... Ali obitelj Andelinovic i Prosinacke Zrtve nisu samo ljubav medu dvoje ljud...

VL
Avatar MK
MK
11:28 23.12.2010.

...Ne mora Vesno Popusic za nicje postupke odgovarati - samo za svoje. ...Knjigu koju je napisala 1986 nisu napisali njezini preci, nego je tu knjigu napisala ona. ...A licemjerno je upravo to kaj Vesna Popusic radi! ...Ja sam Zagorec s\'podravskogkog podneblja - ali mi ipak ne vrijedaj Hercegovinu! (...ti si cistlo zlo - a ne kontra zla)

VL
Avatar MK
MK
11:36 23.12.2010.

Hitljer je okupirao \"Banovinu Hrvatsku iz 1939\"! Banovina Hrvatska nikad nije oslobodena - NOB je laz! Hrvatski Narod nije osloboden nego je napravljen Hrvatski DDR! Prije okupacije Hitlera, i Odzak, i Derventa, i B. Brod, i Brko i Travnik, i, i Kupres, i Tomislavgrad, i Livno i Motar su bili HRVTSKI GRADOVO!

VL
BO
bobo
11:45 23.12.2010.

kvaran je od maloga prsta, vidi se na prvu...

VL
Avatar MK
MK
11:53 23.12.2010.

...Macek se sa Cvetkovicem dogovorio oko Banovine Hrvatske g. 1939! ...Banovina Hrvatska je cak imala i svoju nogometnu reprezentaciju, i tukli smo Svicarsku sa 4:1 u prvoj utakmici! ...Tu Hrvatsku je Adolf Hitler okupirao - A KPJ i Titovi Partizanini nisu oslobodili Banovinu Hrvatsku, nego su podjelili Hrvatski Narod! ...Pa mi sada tvrdi, samo zato jer su Tito i KPJ podjelili Hrvatski Narod, da se ja prem Hercegovcima pravim kao da su stranci?

VL
OB
-obrisani-
11:56 23.12.2010.

MK E stvarno ste lažov i pokvarenjak, to se vidi sada nadaleko! Pa tko je rasturio Banovinu Hrvatsku? Hoćete reći da su je rasturili TITO i kpj??? Hoćete reći da su ustaše i Maček imale istu platformu za opstanak države???

VL
OB
-obrisani-
12:21 23.12.2010.

TO su ti sto dolaze IZ EU PLJACKATI U HRVATSKU.............e moj narode

VL
OB
-obrisani-
12:31 23.12.2010.

Hrvati rado placaju skupi plin iz -RUSIJE,ahahaahahah e moj narode

VL
OB
-obrisani-
12:49 23.12.2010.

Kakve veze ima 13-o stolece sa plinom?????Neke cinjenice.MOL je izabrana za petro-kompaniju godine jer su im troskovi po jedinici proizvoda najmanji!To znaci da mogu prodavati jeftinije od konkurencije,a zasto su cene u Hrvatskoj visoke,to mi nije poznato.Drugo,MOL je firma kao i sve druge koja na sve nacine trazi profit,i to nije upereno protiv Hrvatske,iako zadire u interese Hrvatske.Jer ako MOL moze zaraditi zasto ne bi i Hrvati?Druga stvar je sto INA nema koncepciju ili jasan strategijski plan,verovatno joj nedostaju sredstva da bi mogla nesto uraditi,a drzava je takva kakva jeste,prezaduzena,i nema mogucnosti pomoci iako je to izuzetno strategijski vazna oblast za Hrvatsku.Ne mozete imati sve,i to je jednostavno rezultat politike zadnjih godina koje ce sigurno placati i buduce generacije....Steta.

VL
« 1 2 3 4 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.