Rekordan pad: BDP pao visokih 15,1 posto!
Najviše je pao turizam, odnosno sektor usluga koji su izgubili 67 posto, izvoz roba smanjen je za 11 posto, dok su investicije smanjene 14,7 posto.
Komentari 107
To vam je tako kad ste blokirali čitavu zemlju od 3 do 5 mjeseca da se ne može putovat radi 20 zaraženih
Ovo ce ovako ici naprijed, sve dok vam BDP ne padne za 50%, i dok vam Anemicni domaci izdajnik ne zaduzi zemlju do guse, onda vam vise nitko nece davati kredite, to morate znati, nego cete se morati vracati naa socijalizam sa 2000 kuna place. Necete valjda u konc logorima zivjeti, u ROPSTVU, pod nacistickom cizmom? To je nemoguca misija, Amerikanci bi bombardirali naciste isti cas kao u dva svjetska rata, posto bi se i oni raspali kada bi Europa zavrsila u logorima kao u dva svjetska rata.
Kad je vrijeme rasta ekonomije mi rastemo među najslabijima 2%. Kad je pad ekonomije, mi smo među prvima. Toliko o trenutnoj hadezeovoj, pardon srpsko-hadezeovoj vladi.
...........tko ima love kupa se u moru a tko nema doma u lavoru...............mislim na sitnozube.............koji svaki put kad su izbori pogriješe i naprave sebi štetu.................
ovo mjere će se pokazati kao jedna od najvećih grešaka 21. sto.ljeća!!!!!!
Pa to i jest osnovna svrha "pandemije"-globalna ekonomska kriza neviđemih razmjera.
Samo na može spasiti povećanje plaće u javnom sektoru i dodatno zapošljavanje u školstvu.
HDZ i SDSS će nas izvući iz krize
Nema tu spasa. Htjeli ste drzavni kapitalizam i korumpirane nesposobne politicare a ne zdravu konkurenciju. Sad gledajte.
Povišice Severu i Ribiću, samo nas to može spasiti.
Italija - 12,4%, Francuska - 13,8%, NJemačka - 10,7%, HRVATKA - 15.1%, samo HDZ može spasiti hrvatsku pomolimo se za stručnjake Plenkovića, Božinovića, Marića, Beroša i ostale, sam bog ih je poslao, Bože hvala ti što si nas blagoslovio ovim ljudima, Kad se oni pojave na ekranu, nekako osjetiš da će sve biti u redu.
I nije tako previše obzirom da se 3 mjeseca uopće nije radilo ništa, nakon toga sniženim aktivnostima. Zabrinjava potrošnja države koja je u porastu!
Za zaposlene u školstvu, odlazak na posao može značiti i pogibelj. Tražimo hitno status "domovinskih žrtvenika" i sva prava koja iz toga proizlaze.
To the mooooooon.... Biti će bolje. U slijedećem životu, ako se rodimo u nekoj uređenoj i manje "slučajnoj" državi.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Škoro je kriv!