Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 168
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
teško stanje
Povratak na članak

Agrokor će na tri mjeseca zaposliti 700 do 1000 mladih pripravnika

Predsjednica Vlade i četiri njezina ministra danas su se sastali sa 20-ak menadžera i poduzetnika

Komentari 54

OT
otili
18:30 14.03.2011.

Ako kao poslodavac trebate 1000 ljudi, morate li konzultirati našu nobelovku Jacu? Ili je posrijedi deal koji obični smrtnici ne mogu shvatiti?

VL
HK
hrvat_knin
18:36 14.03.2011.

koliko to vas ima, koji podrzavate vladu - 10, 15? ali u principu se potpuno slazem sa \'HRVATINAmalaXXL\' - goni bandu crvenu, znaci sve hdz-ovce i pola hecregovaca! --- 14.03.2011. u 18:15h HRVATINAmalaXXL je napisao/la: obožavamo SVE Jugo Josipovičeve savetnikeke daj im bog zdravlja i sreče koliko voljeli moju HRVATSKU i HRVATE i našu CRKVU VLADA IMAŠ NAŠU PODRŠKU GONI BANDU CRVENU ---

VL
OB
-obrisani-
18:31 14.03.2011.

Svi se sad boje Bajića i ne potpisuju ugovore. To može značiti samo jedno: naša ekonomija zasnovana je na nezakonitim ugovorima i kriminalu. Ja drugog objašnjenja ne mogu naći.....

VL
DU
Deleted user
18:36 14.03.2011.

J/eb/o vas Agrokor da vas j*bo.

VL
DU
Deleted user
18:43 14.03.2011.

Zašto na primjer, evo na primjer ne omoguće sa tim novcem ljudima kredite sa manjom kamatom, pa će ljudi dignuti kredite, vraćati državi više novaca, automatski kupiti stan koji žele, građevinari će automatski dobiti novce ako su ih zaslužili, a ne da se za 1500e prodaje stan udaljen 50m od željeznice žnj kvalitete. Ma ova država je korupcija na korupciji. Osobno, ako ima ljudi zainteresiranih za oružanu pobunu rado ću sudjelovati u njoj jer ovo nije normalno.

VL
PA
patuljčica..
18:48 14.03.2011.

Blagajnice u Konzumu imaju 2.800 kuna plaće. I sad ne znam što je žalosnije: 1 što uopće u Hrvtskoj netko radi za tako mali novac (plaća bi trebala biti 14-15 tisuća kuna) 2. što ima ljudi koji tu mizeriju smatrajuaju dobrom plaćom. 3 što ima ljudi koji podržavaju ove koji su krivci za tako male plaće hrvatskih građana.

VL
PI
PIDOČA
19:00 14.03.2011.

normalno, dolazi sezona,jedino ono šta vridi u Rvackoj...turizam. a triba butige po ciloj Rvackoj punit ,vozit viljušakra,kamion,punit frižidere sa pićem..i ostale litnje blavba, a onda ope pedala i kući čekaj iduće lito.

VL
MJ
mjernajedinica
19:14 14.03.2011.

HRVATSKI MALI BRODOGRADITELJI SU ZAPOŠLJAVALI 2500 RADNIKA SVE DOK IH \"HDZ velikan \"IVAN ŠUKER nije brutalno uništio sa uvođenjem trošarina ! ! ! HDZ zna! ! !

VL
OB
-obrisani-
19:23 14.03.2011.

Ovaj Todorić kao da ima besplatnu reklamu u svim medijima, a kritike ni za lijek (čast izuzetku Index.hr). Ako ste gledali one palamudane u petak navečer na HRT (\"Peti dan\") s onom bezveznjačom od voditeljice, i oni su reklamirali Todorića. Što je taj seljo toliko zaslužan?

VL
MJ
mjernajedinica
19:26 14.03.2011.

Hrvati, preko 100 000 000 kuna poticaja (najmanje) plaćete Agrokoru za njihove aktivnosti u poljoprivredi,čak im plačate poticaj za uvoz goveda!!!

VL
OB
-obrisani-
19:32 14.03.2011.

mjernajedinica Lani je Agrokok dobio 345 milijuna Kuna poticaja!Bolje rečeno poklonjeno! Općenito mislim da za dobrobit Hrvatske tog kriminalaca treba objesiti!

VL
JA
jankoprekobrda
19:39 14.03.2011.

Mozad bolje toliko minera da miniraju gazdu i firmu.

VL
OB
-obrisani-
19:49 14.03.2011.

Agrokor, jel to onaj što je dužan milijardu dolara i u vlasništvu je bankstersa hahaha

VL
OB
-obrisani-
19:52 14.03.2011.

Pa normalno da ne trebaju raditi ništa. Glavno da padne nezaposlenost. A od kada teku ta 3 mjeseca? Kladim se ,pred izbore. Nema veze što će država platiti za njih doprinose,a Todorić? Što će on platiti ili što če za tu uslugu Vladi,dobiti? Kockice se polako slažu.Javni mediji već daju svoj doprinos,sada Todorić,slijedi podrška s Kaptola,pa turistička sezona. Jedini cilj HDZ-a je dokopati se jeseni.

VL
DU
Deleted user
20:13 14.03.2011.

prije nego što vlada agrokoru da novac zazapošljavanje neka u tu firmu pošalje inspekciju koja će pročešljat sve radne ugovore pa neka onda vidi kome daje potricaje...

VL
OB
-obrisani-
20:16 14.03.2011.

Agrokor tj todorić zaposlit če 1000 ljudi i opet pokupit poticaje ,a na čemu če zaposlit ove ljude da pakiraju krastavce u tegle ili nešto drugo iz uvoza---ovo su sve bombe i laži --koliko je samo Agrokor dobio novca odod poreznih obaveznika do danas a najviše od bivšeg premijera ive!

VL
TO
tonc
20:33 14.03.2011.

@@@@ ? \"Svatko svoj posao mora raditi. Ako netko to nije sposoban, onda to mora reći, pa ćemo tražiti neke druge koji to mogu raditi\", poručila je premijerka na kraju.\" Tko to treba pokazati primjerom? Ja, ja, ja , i, i samo ja! Jajajajajaaaaaaaaaa

VL
TO
tonc
20:40 14.03.2011.

@@@@ ČUDNO da agrokorci ne spominju u tom broju i one nezaposlene koji će sada kao sezonci na kamione. Kako im se to omaklo pri pribrojavanju? Ili je to nešto drugo u pitanju...?

VL
OL
olala
21:05 14.03.2011.

Moj sin je radio u Konzumu,izrabljivanje do besvjesti,dok su uređivali dućan radio je ujutro do 3h,a u 6 je morao biti opet na poslu.Znači odmor od 3 sata,nisam mogao doći sebi.Dobili su Uskrsnicu,normalno bon za kupovinu u Konzumu,onda se desilo da su im na plaći odbili tih 700 kn bona.Nema inspekcije,nema ničega,a radi se svašta.I tako Todorić je pustio vjest kako je dobar,daje sve za radnike i uskrsnicu čak,ali pozadina priče nejde u novine.Pogledajte koje plaće imaju njegovi radnici,ma sramota.Neka da država koliko je poticaja dobio,pa će se vidjeti koliko je on iskoristio državu.

VL
Avatar Čitatelj300
Čitatelj300
22:04 14.03.2011.

AGROKOR je najuspješnija hrvatska firma a radnici i radnice u konzumu rade za minimalac. To znači biti dobar poduzetnik u hrvatskoj a i uspješan šef. Eto pa sad vi recite da nije bilo bolje u Jugoslaviji. Također znam za primjere par lokalnih tvornica gdje su se slikali ministri na otvorenjima i govorili kako je to uspjeh a radnici isto rade za minimalac i bez prava na godišnji i božićnice a prekovremeni sati se ne plaćaju naravno ali ako se netko pobuni odmah može uzeti svoju radnu knjižicu jer nezaposlenih ljudi ima....

VL
« 1 2 3 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.