VIDEO Rimac pozvao robotaksi koji nije došao. Plenković: Ja bih se vozio u Vernu
Početno se kompanija robotaksija zvala Project 3 Mobility, no u ponedjeljak je objavljeno kako će se usluga zvati po slavnom piscu Jules Verneu. - U 19. stoljeću Jules Verne predstavio je sliku svijeta kakav će biti u 21. stoljeću te je bio iznimno točan u svom predviđanju i zato smo upravo po njemu nazvali našu tvrtku Verne - rekli su iz tvrtke
Komentari 59
Već dugo vremena Rimac nam prodaje maglu za ogromne novce koje nije zaradio. Tko je još iz vlade povezan s njim i njegovim ocem?
Mene samo zanima, kad ovaj robotaxi pregazi i ubije neko dijete, čovjeka, tko će snositi odgovornost? Ili će se za sve okriviti napad hakera na softver i nikome ništa?
Ni badaveeee...Hvala ljepa🙌
Super bogate zemlje odustale su od robo-taksija i robo-buseva jer su nesigurni i imaju mnoge greške. U konačnici, taxi sa vozačem ili bez njega moraš platiti, tako da nema velike razlike, osim što je ovo nesigurno. Ako kompjuter otkaže ili senzori budu ometani od sunca ili nekog drugog zračenja, može doći do katastrofe. Međutim, podržavam da naša vlada prestane kupovati skupe aute i plaćati skupe šoferima, pa neka oni naručuju ove robo-taksije jer će biti sigurni i ekonomični.
Sretno Mate. Samo nastavi stvarati a hejteri neka se zamisle sto su napravili sa sobom i svojima u zivotu.
Da je taj projekat došao nekom vrijednom , školovanom i inteligentnom privatniku u ruke, već bi auti davno bez vozača vozili, a bogme i letjeli po Zagrebu, ovako ćemo se otrijezniti 2026, ajmo u žvaku.
Očito je još malo sramežljiv, pa ne želi pred ljude... Kako to "Šapit" zove, prokletstvo komentatora, pohvališ igrača a on baš onda napravi grešku... Da to obeshrabruje, još bi u špilji bez vatre živjeli...
Plenković: ja bih se vozio u Vernu. Rimac: pa… evo ga. Ne vidite ga? Plenković (s nelagodom…): ovaaj.. pa.. čekaj..! Da, vidim! Vidim!! Rimac:Care, to pokazuje da ste pametniji od svog naroda. Maleni dječak iz publike: ali, nema auta?? Gdje je? Rimac i Plenković: šuti mali crveni kmeru! Plenković (sebi u bradu, gotovo nečujno): lijep je, uspješan i vidljiv. Kao i rezultati moje vlade.
Bravo, Mate!
Ničeg toga ne bi bilo bez Ivana, svaka čast Ivanu!
Neka robo taksi voze AP-a i ministre, te saborske zastupnike. Podrška
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Svaka čast, ništa bez Bosanca i Hercegovca!