Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 47
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
REVOLUCIJA JAVNOG PROMETA
Povratak na članak

VIDEO Rimac pozvao robotaksi koji nije došao. Plenković: Ja bih se vozio u Vernu

Početno se kompanija robotaksija zvala Project 3 Mobility, no u ponedjeljak je objavljeno kako će se usluga zvati po slavnom piscu Jules Verneu. - U 19. stoljeću Jules Verne predstavio je sliku svijeta kakav će biti u 21. stoljeću te je bio iznimno točan u svom predviđanju i zato smo upravo po njemu nazvali našu tvrtku Verne - rekli su iz tvrtke

Komentari 59

Avatar Halid
Halid
11:54 26.06.2024.

Svaka čast, ništa bez Bosanca i Hercegovca!

VL
DI
Dingač
12:42 26.06.2024.

Već dugo vremena Rimac nam prodaje maglu za ogromne novce koje nije zaradio. Tko je još iz vlade povezan s njim i njegovim ocem?

VL
LA
larala
12:40 26.06.2024.

Mene samo zanima, kad ovaj robotaxi pregazi i ubije neko dijete, čovjeka, tko će snositi odgovornost? Ili će se za sve okriviti napad hakera na softver i nikome ništa?

VL
PO
Poletarac101
12:34 26.06.2024.

Ni badaveeee...Hvala ljepa🙌

VL
DI
Dingač
12:17 26.06.2024.

Super bogate zemlje odustale su od robo-taksija i robo-buseva jer su nesigurni i imaju mnoge greške. U konačnici, taxi sa vozačem ili bez njega moraš platiti, tako da nema velike razlike, osim što je ovo nesigurno. Ako kompjuter otkaže ili senzori budu ometani od sunca ili nekog drugog zračenja, može doći do katastrofe. Međutim, podržavam da naša vlada prestane kupovati skupe aute i plaćati skupe šoferima, pa neka oni naručuju ove robo-taksije jer će biti sigurni i ekonomični.

VL
Avatar neugodan
neugodan
10:34 26.06.2024.

Sretno Mate. Samo nastavi stvarati a hejteri neka se zamisle sto su napravili sa sobom i svojima u zivotu.

VL
DA
darko122
11:57 26.06.2024.

Da je taj projekat došao nekom vrijednom , školovanom i inteligentnom privatniku u ruke, već bi auti davno bez vozača vozili, a bogme i letjeli po Zagrebu, ovako ćemo se otrijezniti 2026, ajmo u žvaku.

VL
Avatar MK3
MK3
12:58 26.06.2024.

Očito je još malo sramežljiv, pa ne želi pred ljude... Kako to "Šapit" zove, prokletstvo komentatora, pohvališ igrača a on baš onda napravi grešku... Da to obeshrabruje, još bi u špilji bez vatre živjeli...

VL
DT
Don’t look AP
13:19 26.06.2024.

Plenković: ja bih se vozio u Vernu. Rimac: pa… evo ga. Ne vidite ga? Plenković (s nelagodom…): ovaaj.. pa.. čekaj..! Da, vidim! Vidim!! Rimac:Care, to pokazuje da ste pametniji od svog naroda. Maleni dječak iz publike: ali, nema auta?? Gdje je? Rimac i Plenković: šuti mali crveni kmeru! Plenković (sebi u bradu, gotovo nečujno): lijep je, uspješan i vidljiv. Kao i rezultati moje vlade.

VL
DU
Deleted user
11:35 26.06.2024.

Bravo, Mate!

VL
Avatar Purger_1945_Kozara
Purger_1945_Kozara
11:53 26.06.2024.

Ničeg toga ne bi bilo bez Ivana, svaka čast Ivanu!

VL
SS
simpatican.simpa
11:26 26.06.2024.

Neka robo taksi voze AP-a i ministre, te saborske zastupnike. Podrška

VL
« 1 2 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.