Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 27
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
REVOLUCIJA JAVNOG PROMETA
Povratak na članak

VIDEO Rimac pozvao robotaksi koji nije došao. Plenković: Ja bih se vozio u Vernu

Početno se kompanija robotaksija zvala Project 3 Mobility, no u ponedjeljak je objavljeno kako će se usluga zvati po slavnom piscu Jules Verneu. - U 19. stoljeću Jules Verne predstavio je sliku svijeta kakav će biti u 21. stoljeću te je bio iznimno točan u svom predviđanju i zato smo upravo po njemu nazvali našu tvrtku Verne - rekli su iz tvrtke

Komentari 59

Avatar Asterix
Asterix
12:06 26.06.2024.

Budućnost je u teleportiranju. Prijavio sam projekt EU Komisiji... nekih cca pola milijarde eura. Izvedba za sada malo šteka, ali smo zato napravili zapanjujuću video prezentaciju. Angažirali smo poznati Hollywoodski studio koji je radio za Avatara tako da kad Ursula vidi mislim da jamačno prolazimo.

VL
Avatar vratio_se_ćaća
vratio_se_ćaća
11:18 26.06.2024.

Rimčeva tvrtka na tržištu vrijedi mlrd eur-a. Sve rečeno.

VL
GO
Gof33
12:34 26.06.2024.

Volkswagen i Toyota donijeli odluke o novim investicijama, ukupno 100 mrd Eura u motore s unutrašnjim sagorijvanjem jer je značajno pao interes kupaca za kupnju vozila s drugim vrstama pogona

VL
MA
madmaximo
12:00 26.06.2024.

Hoće li roboti čistiti robotaksije ili se možemo nadati uspješnom povratku Hrvata na visoko plaćene poslove čišćenja?

VL
Avatar ŽutiKarton
ŽutiKarton
12:02 26.06.2024.

Nema vozača ali nema ni 180mil €

VL
Avatar rubinet
rubinet
16:31 26.06.2024.

Žuti karton zbog Bajage? Ponosno prihvaćam.

VL
DU
Deleted user
12:02 26.06.2024.

Dobio je miljune eura za robotaksije 5 generacije. Još ništa nije isporučio a sadsa nudi 4 generaciju- Vrati pare.

VL
Avatar dosadno
dosadno
11:42 26.06.2024.

Koliko je ono tuđih eura uloženo, kako bi živ čovjek Zagreba ostao bez posla?

VL
AN
antonelić
15:40 26.06.2024.

A jes' baksuz ovaj plenki ... gdje god on reže vrpcu , stvar se blokira ! ...ako me pamet ne vara zar nije plenki triput porinuo brod "algoma" u 3.maju , a eno ga još se brčka po kvarneru nakon sedam godina "gradnje"... čega se on dotakne to završi neslavno ( vidi rafinerija sisak , uljanik , gredelj , petrokemija , 3maj , kurikulum , korona ...)

VL
KI
kiselovrhnje
11:58 26.06.2024.

"Rimac pozvao robotaksi koji nije došao: 'Čini se da je došlo do problema' " hahahahaha pa dajte auto nije u stanju voziti 10 metara naprijed na praznoj pozornici, a tek da ce moci autonomno voziti medu divljacima na cesti...

VL
VS
vrbe.sadim
13:04 26.06.2024.

Ovo je bila logična ( i najgora moguća) posljedica pritiska da se pokaže na što je utrošen novac. Bit će još grešaka, jer radi se o tehnologiji u povojima, a ovakve i slične greške moglo se vidjeti i kod mnogo većih i bogatijih tvrtki. No bezposadni transport ljudi i dobara je budućnost, sviđalo se to nama ili ne.

VL
Avatar Heisenberg
Heisenberg
11:44 26.06.2024.

Samo riječi i obećanja! Tek kad vidimo realizaciju znat ćemo da nije riječ o najvećoj prevari stoljeća.

VL
Avatar Make my day
Make my day
12:09 26.06.2024.

Nude nam u celofanu sa mašnom nekakvu budućnost u kojoj je čovjek - "višak". Mrak!

VL
MA
madmaximo
13:00 26.06.2024.

Koliko ljudi prevozi robotaksi? Ovo izgleda kao dvosjed, sigurno mnogo ekonomično i zeleno i manje gužve na prometnicama belega grada Zagreba. Kad je dvosjed u pitanju rađe bi Porsche nego robotaksi.

VL
ZZ
Zvir Zvirek
11:55 26.06.2024.

Nemaš taxi vrati pare br(al)e

VL
TI
Tinček
12:38 26.06.2024.

Mislio sam da on neke automobile proizvodi. Kad ono prezentacije, marketing, investicije i PR. Kao ne otvaranju Pelješkog mosta, superauto došao u kamionu i nazad u kamion :) Ma dajte me nemojte...

VL
ZZ
Zvir Zvirek
12:19 26.06.2024.

Haha znači nema nikaj! Ak ima kaj naj dorivlju auta! Kakva farsa! Prav za Plenkija.

VL
LI
linolada
11:54 26.06.2024.

Sviđa mi se ovaj koncept, tehnologija napreduje, mislim da je došlo vrijeme da se svatko može sam provozati do određene lokacije neovisno je li vozač ili ne. Osim toga introvertima će se jako svidjeti u svijetu koji samo vrišti tišina i odmor od napornih tuđih glasova.

VL
DT
Don’t look AP
12:07 26.06.2024.

Vidi ga samo AP. Car je gol, hrvatsko izdanje, 2024.

VL
LL
lijepa_li si
12:14 26.06.2024.

ljudi bez imalo mašte, oni koji sami nikad ništa nisu napravili, oni koji sišu javni novac..najglasniji u osudi jesu! trulež.

VL
« 1 2 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.