Kolarov golčinom iz slobodnjaka donio pobjedu Srbiji

Srbija Kostarika
Kostarika Srbija
17.06.2018.
u 15:55
Branislav Ivanović danas je odigrao 104. utakmicu za reprezentaciju Srbije, čime će postati rekorder po broju nastupa.

Srbija je u prvoj utakmici skupine E s minimalnih 1:0 golom Kolarova iz slobodnog udarca pobijedila Kostariku.

Prvu veliku priliku imala je Kostarika u 12. minuti kada je Gonzalez ostao sam na drugoj vratnici nakon ubačaja s lijeve strane, no udarac glavom odlazi preko gola.

Srbija je sjajnu priliku imala u 28. minuti  kada je Milinković-Savić sam izbio pred Navasa, ali puca slabo, pa Navas nema problema s udarcem.

Ivana Knöll

Navas se još jednom našao oči u oči s igračem Srbije u 50. minuti, ovog puta s Mitrovićem, koji puca bolje, međutim sjajno reagira vratar Kostarike.

Trenutak odluke dogodio se u 56. minuti kada je sjajno iz slobodnog udarca iskosa s desne strane s 25 metara sjajno pogodio Kolarov.

Kostarika je imala inicijativu do kraja, međutim rezultat se nije mijenjao.

U drugoj utakmici te skupine od 20 sati igraju Brazil i Švicarska.