Dinamo uvjerljiv protiv Lokomotive, Soudani zabio hat-trick

27.08.2017.
u 20:48
Soudani je bio junak pobjede Dinama nad Lokomotivom

Dinamo se nakon šokantnog ispadanja iz Europe od Skenderbeua okrenuo prema HNL-u u kojem mu je sada prioritet povratak naslova. Modri su u sedmom kolu slavili na gostovanju kod Lokomotive s 3:0, a sva je tri pogotka zabio Soudani.

Dinamo je u vodstvo u Kranjčevićevoj stigao u 30. minuti. Moro je lijepo proigrao Soudanija, a napadač Dinama sa 16 metara tukao isprve i svladao Šempera.

Alžirac je na 2:0 povisio u 61. minuti. Antolić je ubacio iz prekida, lopta se odbijala po petercu Lokomotive, a onda ju je dočekao Soudani i iz blizine pospremio u mrežu.

U 71. minuti Olmo je lijepo proigrao Soudanija koji je izbio sam pred Šempera i prebacio ga za konačnih 3:0.

Dinamo je vodeća momčad sa 19 bodova, dok je Lokomotiva na osmom mjestu s četiri boda.

Praktično rješenje

Jednu grešku s novcem radi većina građana: Stručnjak za financije ima top savjet kako je uspješno izbjeći

Rano počnite planirati mirovinu, pametno birajte investicije i budite dosljedni u svojim financijskim odlukama kako biste uživali u financijski stabilnijoj budućnosti, poručuju financijski stručnjaci i savjetuju početi sa štednjom već od prvog zaposlenja. Međutim, kako početi investirati i planirati mirovinu kada nam se teško uopće zamisliti u budućnosti, pogotovo ako smo tek u dvadesetima?