Američki i naš Dan neovisnosti
U SAD-u su zastave na svakom koraku, na neboderima i kućama, čak i na dječjim kolicima, što bi u Hrvatskoj sigurno izazvalo podsmijeh
Komentari 23
Kakav podsmijeh? Hrvati se vise ne znaju ni smijat. Losi politicari nakon Tudjmana,politicari koji niti su stvarali drzavu,niti je vole,ubili su svaku volju u narodu. Razbucali su sve ono za sto su domoljubi prolijevali krv. Razbucali su blagdane,rugaju se Bogu,o skolstvu da se ne govori itd.itd.
ovo ti je jako dobar članak kad bi ljudi živili na marsu,,,,,,,,,,ameri delaju ko konji i nemaju pol praznika ko mi i zato se i tolko vesele kad konačno dođe jedan praznik a mi, mi smo na prazniku svaki drugi dan, čujem da dolazi novi državni praznik, \'dan gemišta\', pitaj Šekija pa buš videl...........
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Nakon što su ubili dr Franju Tuđmana, Šuška i kard. Kuharića, na vlast su došli oni koji je nikada nisu željeli i koji su bili peta kolona agresoru za vrijeme rata. Politika, mediji i vojska su postale njihove. Kada se predsjednik države stidi pjevati Himnu Hrvatske ili staviti ruku na srce, onda je to dovoljan znak kakve je situacija u Hrvatskoj. Svaka normalna država slavi svečano i dostojanstveno svoje blagdane, dok nažalost toga nema u Hrvatskoj. Svake godine je sve gore. Veleizdajnici misle da je Hrvatska već propala, pa se tako i ponašaju. Drugu Oluju, onu pravu, koja će očistiti domaće smeće!