Zelena lista prijavila ilegalnu sječu šume na Tuškancu
Sječa je počela prije tjedan dana, preko vikenda. Susjedi su sječu prijavili policiji i utvrđeno je da ne postoje valjane dozvole za nju, tvrde iz Zelene liste.
Komentari 4
Da\'l je šuma il\' je samo šikara, pitanje je sad. Za rušenje šume moraš imati dozvolu šumarije, ali za krčenje šikare...To bi bilo nešto novo i iznad svega suludo. Od par malina ti u nekoliko godina nastane džungla pa da vidim mulca koji će reć da je potrebno njegovo \"detaljno odobrenje\" kako bi se počistila. Otkud je ovaj ispao...
A propos što je s onim rušenjem hrastova oko Dubravkina puta pred par godina ? Valjda čekaju da se situacija smiri da bi i tamo neku hižicu složili.....i dodatno, na Cmroku, preko puta autobusne stanice netko je usred park šume Tuškanac umjesto nekakve drvene kućice od stotinjak kvadrata izgradio neko stakleno čudovište od valjda par tisuća kvadrata kao \"zamjenski objekt\" i malo malo pa na to doda još jedan kat...ako je za to dobio dozvolu onda onaj tko mu je je izdao treba bar na 10 godina u zatvor....
svjedočimo svakodnevnoj devastaciji prirode ovoga grada. većina samo gleda Cvjetni trg ili ovaj Dubravkin put a šta se događa malo dalje malo koga zanima. stabla se sjeku na sve strane umjesto njih dolazi tuđe smeće, šuta.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
kako je NIVA dosla do zemljista na kojem je izgradjeno zemljiste u jurovicevoj/vlaskoj?