Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 52
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Na dnevnom redu Skupštine
Povratak na članak

Zagrebački Most: Uredite groblje vojnika stradalih između 1941. i 1945.

– Zahvaljujući sačuvanim nacrtima i popisima, sasvim su precizno poznata mjesta na kojima je bilo pokopano oko 500 ljudi, što omogućava vjerodostojnu obnovu groblja – poručuju zastupnici Mosta.

Komentari 16

DU
Deleted user
14:39 14.06.2022.

Čak i u ovoj agresorskoj Rusiji , sada postoji groblje njemačkih vojnika iz WW2. Da groblje treba urediti, ali i grobišta nevino pobijenih istih takvih vojnika po RH, barem im imena popisati.

VL
IL
ilustrator
13:55 14.06.2022.

preorali! komunistički zločinci su sve radili sustavno, temeljito, nemilosrdno. i dan danas zbog straha, vlada zavjet šutnje.

VL
Avatar drug Joža
drug Joža
18:03 15.06.2022.

Za one koji ne znaju, ne radi se o domobranskom - već o ustashkom groblju. Znači, dobrovoljci koji su se sami prijavili da provode rasne, vjerske i ostale zakone tzv. endeha.

VL
KA
kažemja
16:35 14.06.2022.

Nema Zagreb pametnijeg posla nego uređivati groblje gdje su zakopani najveće izdajice hrvatskog naroda

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.