Zagrebački HNS traži raspisivanje referenduma za Bandićevu smjenu
Ako Gradska skupština na prvoj idućoj sjednici (23. rujna) na dnevni red ne stavi zahtjev za raspisivanje referenduma, sami će, tvrde, početi prikupljati potpise.
Komentari 7
..a dali ima u ZG-HNSu, ..mozda i pokoji Hrvat ??
Velikom strategu HNS ekonomije , čak je i SDP bio previše Hrvatski , pa je prešao u HNS.Tu je kao riba u vodi.
a jao si ga nama ako ti dođu na vlast, tko je u toj partiji hns veći poštenjak da li čačić, ferenčak, blažeković, alenka, palikovićka, mali orešković i uhlir, a da o pusićki željnoj vlasti i ne govorimo, ta ako ne bude ministrica u idućoj vladi valja se bu ubila od jada
A gdje nadjose ovoga sa priscavim nosom?
HNS kao moralna vertikala... katastrofa... Predsjednik stranke im ne placa radnike i ubija ljude po Mađarskoj a oni imaju obraza jos i dizati glavu iz pjeska... da nije smijesno plakao bih...
to je stranka za kretene jer normalnom čovjeku Čaćić i pušićka nemogu nikaj prodati...
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
ovaj sa slike baš izgleda pošteno kao i čačić:)