Provjerili smo što kažu Zagrepčani nakon ukidanja mjera i nose li još uvijek maske
No, mnogi su nam ipak rekli da im je zbog popuštanja mjera drago, jer im nenošenje maski i povratak na "staro normalno" daje osjećaj da se stvari napokon vraćaju na bolje.
Komentari 8
Hrvatska ljekarnička komora odredila je da maske vrijede i za kupce u ljekarnama??? Preuzimaju ulogu stožera?
Najesen kad turisti zaštitnici odu opet stare prijetnje i treniranje strogoće.
Danas ovce skinule maske. Beeee 🐑🐑
Niste Niprije
Zalosno je da ljudi ne shvacaju koliko je COVID opasna bolest. Maske su prvi stit i treba ih nositi i dalje. COVID jos uvijek nije oslabio kao obicna gripa. Ako vas nije briga za vas same ,morate biti svijesni daa ste opasnost za druge i postajete odgovorni za njihov odlazak na drugi svijet. Ocito ,jako je malo ljudi toga svjesno. Bas ih briga za druge.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Maske nitko ne nosi, pogotovo mi je drago da prodavačice su taj infektivni otpad odbacile,tuga je što su pristali uopće na igrokaz.