Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 239
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Veliko popuštanje
Povratak na članak

Provjerili smo što kažu Zagrepčani nakon ukidanja mjera i nose li još uvijek maske

No, mnogi su nam ipak rekli da im je zbog popuštanja mjera drago, jer im nenošenje maski i povratak na "staro normalno" daje osjećaj da se stvari napokon vraćaju na bolje.

Komentari 8

GA
Galore
17:01 09.04.2022.

Maske nitko ne nosi, pogotovo mi je drago da prodavačice su taj infektivni otpad odbacile,tuga je što su pristali uopće na igrokaz.

VL
Avatar Ginomo1878
Ginomo1878
16:27 09.04.2022.

Hrvatska ljekarnička komora odredila je da maske vrijede i za kupce u ljekarnama??? Preuzimaju ulogu stožera?

VL
UG
ugroženi
17:10 09.04.2022.

Najesen kad turisti zaštitnici odu opet stare prijetnje i treniranje strogoće.

VL
LI
Lingo
18:50 09.04.2022.

Danas ovce skinule maske. Beeee 🐑🐑

VL
DU
Deleted user
18:30 09.04.2022.

Niste Niprije

VL
DU
Deleted user
17:06 10.04.2022.

Zalosno je da ljudi ne shvacaju koliko je COVID opasna bolest. Maske su prvi stit i treba ih nositi i dalje. COVID jos uvijek nije oslabio kao obicna gripa. Ako vas nije briga za vas same ,morate biti svijesni daa ste opasnost za druge i postajete odgovorni za njihov odlazak na drugi svijet. Ocito ,jako je malo ljudi toga svjesno. Bas ih briga za druge.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.