Zaboravljeni 20 minuta od Zagreba: Obećanja slušamo već 13 godina, no ona nestanu čim se voda povuče
Posjetili smo općinu Brdovec tjedan dana nakon što je vodeni val Save potopio dio mjesta. – Prvo smo imali za potrese sve žive aplikacije, a sada gledamo slovenske prognoze, pratimo Rain Alarm, radare i snalazimo se kako znamo, a šteta jer kraj je divan, sve vam je blizu, mirno je i tiho. Prava idila – zaključuje Vesna. No, u idili će uživati, zaključuju ovdašnji susjedi, do prve sljedeće veće kiše kada će ulice ispuniti bujice, a kuće strah i pitanje koliko će još puta morati plivati.
Komentari 1
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Susjedi ih upozorili na rijeku jos davnih dana kazu ali oni su bili I dalje debili I kupili zemlju. I sad im svi drugi krivi jer budu potopljeni I biti ce.