Za spas grada – gospodarski savjet na čelu s Ferdeljijem
Gospodarski savjet trebao bi okupljati 20 do 30 uglednih gospodarstvenika i stručnjaka, koji nisu nužno stranački kadar, a voditelj je projekta Vladimir Ferdelji
Komentari 6
U ZG Holdingu neki znaju što rade (protuhe) pa se bogate , a plaće za radnike od kojih te protuhe kao paraziti žive naravno kasne.
Izborni gubitnici HSLS i kompromitirani HSS su se kasno dosjetili ovakve inače dobre ideje. Gospodin Ferdelji stavlja svoj ugled na kocku dozvoljavajući da s njime maše HSS čiji najpoznatiji zagrebački stručnjaci su lopurde Buković i Šporer.
Baš me zanima ,na koji način će gospodin Ferdelji naterati tu močvarnu megafirmu da riješi taj golemi nerad i nepotizam, koji se koti deseljećima.
g.Ferdelji je tek samo član gospodarskog viječa HSLS-a, tek poslije lokalnih izbora, ako prođe dobro će eventualno stvarno moč nešto i odraditi. Zasada će samo davati konstruktivne kritike na rad zg holdinga, a tu će se imati itekako što kritizirati i predlagati rješenja ...
Kažu da je na Bandiću samo pola krivnje. Pogrešan ti \"obračun\", momak. Bandić je APSOLUTNI i jedini krivac za propast ovoga grada, ali samo do trenutka kada je izgubio vlast u Holdingu. Tada je za sve postao kriv SDP. Samo zahvaljujući toj zločinačkoj strančici je još uvijek u poziciji da čini zlo. Svako malo iskoči poneki živahni \"kostur\", oglodan od strane velikog i voljenog vođe i raznoraznih Bezera, Jelavića i inih rođa. Korupcija oko taksija, fontane, poskupljenje vode zbog ZOV-a...Sada više nije kriv onaj tko krade, već onaj tko zataškava kriminal. Sjećam se kada je njofra i za manje imenovao svog povjerenika na mjesto gradonačelnika Zagreba. Nisu mu bili simpatični kandidati. Pošalješ Uskok da uhapsi Milančeta, imenuješ povjerenika pa dok on dokaže da je \"nevin\", mi ćemo imati novog gradonačelnika. Sigurno ne ovakvu štetočinu. Tko zna, možda će to biti i Ferdelji. Joj, tak nekaj si nemrem ni zamisliti. Normalan čovjek da vodi moj grad. Pošten i moralan. Ne, to je NEMOGUĆE. Gospodine Buzančiću, naša tiha patnjo...Jedini civilizirani gradonačelnik metropole od uvođenja \"demokracije\". A tada je sve krenulo po zlu...
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Kad te žele dignuiti u nebesa tada iskačeš čak i iz paštete. Kad te žele uništiti tada nikakvi demantiji ne piju vodu.