Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 3
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Prijedlog
Povratak na članak

Za spas grada – gospodarski savjet na čelu s Ferdeljijem

Gospodarski savjet trebao bi okupljati 20 do 30 uglednih gospodarstvenika i stručnjaka, koji nisu nužno stranački kadar, a voditelj je projekta Vladimir Ferdelji

Komentari 6

OB
-obrisani-
08:05 12.04.2012.

Kad te žele dignuiti u nebesa tada iskačeš čak i iz paštete. Kad te žele uništiti tada nikakvi demantiji ne piju vodu.

VL
DU
Deleted user
08:20 12.04.2012.

U ZG Holdingu neki znaju što rade (protuhe) pa se bogate , a plaće za radnike od kojih te protuhe kao paraziti žive naravno kasne.

VL
Avatar mmelcic
mmelcic
09:49 12.04.2012.

Izborni gubitnici HSLS i kompromitirani HSS su se kasno dosjetili ovakve inače dobre ideje. Gospodin Ferdelji stavlja svoj ugled na kocku dozvoljavajući da s njime maše HSS čiji najpoznatiji zagrebački stručnjaci su lopurde Buković i Šporer.

VL
ŽA
žalosnababanarikača
11:26 12.04.2012.

Baš me zanima ,na koji način će gospodin Ferdelji naterati tu močvarnu megafirmu da riješi taj golemi nerad i nepotizam, koji se koti deseljećima.

VL
Avatar folka09
folka09
11:42 12.04.2012.

g.Ferdelji je tek samo član gospodarskog viječa HSLS-a, tek poslije lokalnih izbora, ako prođe dobro će eventualno stvarno moč nešto i odraditi. Zasada će samo davati konstruktivne kritike na rad zg holdinga, a tu će se imati itekako što kritizirati i predlagati rješenja ...

VL
CH
chemica
13:29 12.04.2012.

Kažu da je na Bandiću samo pola krivnje. Pogrešan ti \"obračun\", momak. Bandić je APSOLUTNI i jedini krivac za propast ovoga grada, ali samo do trenutka kada je izgubio vlast u Holdingu. Tada je za sve postao kriv SDP. Samo zahvaljujući toj zločinačkoj strančici je još uvijek u poziciji da čini zlo. Svako malo iskoči poneki živahni \"kostur\", oglodan od strane velikog i voljenog vođe i raznoraznih Bezera, Jelavića i inih rođa. Korupcija oko taksija, fontane, poskupljenje vode zbog ZOV-a...Sada više nije kriv onaj tko krade, već onaj tko zataškava kriminal. Sjećam se kada je njofra i za manje imenovao svog povjerenika na mjesto gradonačelnika Zagreba. Nisu mu bili simpatični kandidati. Pošalješ Uskok da uhapsi Milančeta, imenuješ povjerenika pa dok on dokaže da je \"nevin\", mi ćemo imati novog gradonačelnika. Sigurno ne ovakvu štetočinu. Tko zna, možda će to biti i Ferdelji. Joj, tak nekaj si nemrem ni zamisliti. Normalan čovjek da vodi moj grad. Pošten i moralan. Ne, to je NEMOGUĆE. Gospodine Buzančiću, naša tiha patnjo...Jedini civilizirani gradonačelnik metropole od uvođenja \"demokracije\". A tada je sve krenulo po zlu...

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.