Za članove uprave Holdinga tražit će samo najbolje ljude
Novi sastav birat će se javnim natječajem, što je novost. Odluka je to dogradonačelnice Sandre Švaljek
Komentari 6
Normalno da će birati najbolje ljude, kao i uvijek. One s najboljim poznanstvima, vezama i ostalim sličnim osobinama za rad u ovoj zemlji.
Aham. Vjerujem vam politicarima po tome pitanju kao i 100x do sada. Da vam dodje strucnjak, nestranacki, prvo bi podijelio masu otkaza i smanjio place te prava. To samo u banana drzavama vozac tramvaja ima vecu placu od profesora.
kad prolazim kroz geto laniste i vidim one motoriste kod arene na motorima kojima voze 200 na sat svacam koji olos tam zivi.jos kad mi reko kompa da bosanac parkira bus mu ispred prozora kako bi cjelu noc bio kodd ljubavnice sa upaljenom ventilacijom
menadere sa zavrsenim ekonomskim fakultetom u zagrebu haha pa u vladi na celu sa zoranom milanovicem sjede sami ekonomisti sa zavrsenim veucilistem u zagrebu a u ekonomiji i menaderstvu smo kriminal korupcija mafija.u zg holdingu se treba otpustit 80 postoto zaposlenih i onda napravit reda.mafija lopovi ljencine neradnici
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Aha odsad budu birali najbolje a kak su do sad birali ma dajte najte