Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 140
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
U Adamovcu
Povratak na članak

Vodeno opuštanje za Zagrepčane blizu Sesveta pred otvaranjem

Ulaznice će se moći kupovati po satu ili po danu. Za djecu je poseban bazen sa šarenim vodenim atrakcijama.

Komentari 3

AL
Alkana
14:29 09.08.2012.

Bravo za Adamovčane! Samo uz 10 minuta vlakom treba još 15 minuta autobusom . to je autorica članka zaboravila napisati, ili misli da se tih10 kilometara može i prepješačiti?

VL
LU
ludva
14:34 09.08.2012.

tko bi rekao čuda da se dese. ..!dok su u Samoboru pisali.. i vjećali.. ¨dogovarali..i tražili.. i još niš nisu napravili.. . ovi su gradili.

VL
MI
Milkica
21:41 09.08.2012.

Kaj znači "potpuno ekološki" kompleks???

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.