VIDEO Zavirili smo u antikvarijat koji ima 20 tisuća knjiga: Najskuplja je 18.000 kuna
Od nešto modernije hrvatske građe vlasnik Daniel Glavan posebno se ponosi time što je vlasnik prvih izdanja zbirke “Priče iz davnine” Ivane Brlić-Mažuranić iz 1916. godine te Krležina klasika "Balade Petrice Kerempuha".
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Komentari 0