Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 2
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
POZVANA I HITNA
Povratak na članak

VIDEO Gužve na Velesajmu: Dio građana ostao bez cjepiva, četvero palo u nesvijest

Epidemiološka situacija je nepovoljna, a bolnice se pune. Većina onih hospitaliziranih i na respiratorima je necijepljena

Komentari 86

CH
Challenger
12:34 06.11.2021.

Došlo iz stražnjice u glavu ali nažalost, još ima puno zatucanih!!

VL
SP
SP
12:46 06.11.2021.

Sve pet, neka svatko potpise da se nece cijepiti i da kao posljedice toga zdravstveno osiguranje nece pokrivati troskove lijecenja i nece jamciti prioritet u slucaju da krevet nisu dostupni. A za to da se neces pridrzavati pravila, jednostavno postoji zakon o zastiti na radu. Firme neka odluce same, samo sto ako se dokaze da se nisu provodile zastitne mjere , nema plakanja I trazenja love od drzave kad ti je pola smjene na bolovanju. Isto tako kao sto jedni imaju pravo na to da dobiju virus, drugi se imaju pravo zastiti od virusa. Sve drugo je politiziranje. Da je drzava prava donese jedan zakon, jedan jasan pravilnik koji nije represivan, nema kazni ali posljedice sam placas. Zakon se aktivira u slucaju kad bolnicki kapaciteti prijedu odredenu kriticnu razinu i nema potrebe za performansom hasanbegovica, stozera I ostatka pijavica.

VL
Avatar Croat
Croat
11:02 06.11.2021.

luda drzava. ako je ta corona vec tako opasna i ljude svim silama prisiljavaju na cijepljenje, zasto se mora u takvim redovima cekati na cijepljenje ? zasto stari i invalidi moraju cekati u redovima ? pa zar je to cijepljenje tako komplicirano da se ne mogu nauciti jos dva-tri doktora pa da ne budu takve guzve ? bas luda drzava.

VL
AL
alzamalo
11:19 06.11.2021.

To je kao u matematici jednadzbe s jednom nepoznanicom jedni skuze odmah nekima treba malo vise..

VL
TM
trade_mark
11:44 06.11.2021.

Nećemo doći na red do ponoći... A di ste bili u svibnju, lipnju kad nije bilo gužbe?

VL
Avatar Enola
Enola
11:11 06.11.2021.

Treba proći nekoliko tjedana da tijelo proizvede T-limfocite i B-limfocite nakon cijepljenja.

VL
Avatar Asterix
Asterix
11:06 06.11.2021.

Uključili su se u rat tek kad im je neprijatelj došao pred kuću.

VL
BI
billynik
10:58 06.11.2021.

Što su do sada čekali?

VL
MI
Mislav28
11:07 06.11.2021.

Ljudi ne bojte se cijepiva neće vas pojesti, sigurno imate i pokvarene zube jer se bojite zubara.

VL
« 1 2 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.