Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 1
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
detalji iz godišnjeg plana
Povratak na članak

Veliki planovi ZET-a: Od jeseni linija 6 mijenja odredište, a uvodi se i nova autobusna linija

Na jesen bi se tramvaji 7 i 14 trebali vratiti na uobičajene rute, a preduvjet je završetak radova na Jadranskom mostu, čija finalna faza počinje u subotu uz novu regulaciju prometa. Od rujna namjeravaju uvesti i autobusnu liniju 117, koja će spajati Črnomerec i Jarun

Komentari 3

EZ
ezer
09:02 03.03.2024.

Zar nije jednostavnije produžiti liniju 118 do Jaruna umjesto nove linije s Črnomerca.

VL
Avatar Make my day
Make my day
19:39 01.03.2024.

Na jesen će pisati odredište: "Arena Zagreb"?!? Za one koji nisu iz Zagreba okretište Remetinec nalazi se jedan kilometar od Arene Zagreb.

VL
Avatar neugodan
neugodan
11:15 29.02.2024.

FALA TI BOZE

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.