'Veliki i skupi projekt iz prošlog stoljeća!' Sindikatu biciklista ne sviđa se Jarunski most
U objavi na društvenim mrežama upozorili su kako novi cestovni ulazi i mostovi možda kratkoročno rasterete promet, ali dugoročno, tvrde, samo privlače još više automobila u grad
Komentari 7
A koji su oni faktotum? Evo meni se na primjer ne sviđa, da svi ti biciklisti voze kao manijaci po gradu i ne drže se nikakvnih propisa, da stalno moram paziti da me koji na, recimo Jelcu, ne pokupi, da voze ko divljaci po pločnicima, da izlijeću pred automobile na zebri i to iz mrtvog kuta i sl...
Sindikat biciklista neka za početak članove nauči prometnoj kulturi i propisima, jer da se s autima krenemo voziti kao biciklisti, bilo bi mrtvih u 3 minute.
Sindikat biciklista nije NIKAKAV Sindikat.To je NGO , neprofitna udruga građana koja je u naslovu stavila zvućno ime Sindikat da bi tako bila utjecajnija.Prevara sa imenom . Idemo ovako realno.Infra strukturu cesta grada Zagreba su potpomogli u građenju i svii automobilisti i motoristi koji pri registraciji vozila plaćaju za ceste , za okoliš itd . taxe. Plaćaju i kroz cijenu benzina ili diesela isto nadoknade ua ceste. d ane nabrajam gdje se sve naplaćuje za ceste i auto ceste. A biciklisti ??? Ništa nikome ne plaćaju , čisti paraziti , čiste kukavice koje "kradu" tuđi asfalt , tuđe ceste i svojatuju ih za sebe. Ajte malo biciklisti organizirajte malo neki doprinos finaciski za te vaše bicklistićke staze a ne samo da "kradete" od automobilista i motorista. Inaće bicikliranje po velikim urbanim gradovima kao npr. Zagreb nije zdravo i ne preporuća se s medicinskog stanovišta. Zrak je zagađen u velikim gradovima i bicikliranjem se forsirano udiše zagađeni zrak koji dovodi kasnije do dišnih problema i bolesti. Sindikat biciklista je jedna napasna i bahata udruga koja se postavlja kao da su oni vlasnici grada Zagreba. Katastrofa.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Sindikat biciklista najbolje zna kako treba u Zagrebu sve prilagoditi biciklima, evo meni danas došao serviser bojlera na biciku, nosi sav alat i sve dijelove u bisagama. Jučer mi došao čovjek za snimit instalaciju, donio profesionalni kompresor i kamere i sav alat isto u bisagama na biciku. Baš prekjučer vidio dostavljača na biciklu, u jednoj bisagi vozi vešmašinu, a u drugoj veliki frižider sa dvoja vrata. Ma za vikend vidio biciklistu i u bisagama mu nekih 20 - 30 bicikala. Ovo je Grad, Grad i građani imaju stvarne potrebe a ne komociju sindikalista biciklista koji brinu samo o sebi.