Tomašević: "Novi ravnatelj MUO-a prijavio zaposlenicu zbog pronevjere više stotina tisuća eura"
-Imamo nultu stopu tolerancije za ovakve stvari, Za zaposlenicu je pokrenut i postupak otkaza- naglasio je Tomašević
Komentari 7
Tomek je alergičan na brezu, joj, joj. Od sad na balkonu sadim breze
Breza alergen...a kaj je z lipami, topolami...pol zelenjave bu trebalo posjeć ?!
Breza je alergena i ne sadi se puno. Samo malo, tamo gdje treba? A gdje treba? Tam di nisu vaši glasači?
Ljubitelje velikob i koalicije jako smetam ciscenje i obnova Zagreba. Alergicni su kada vide da je Zagreb postao veliko gradiliste.Mi zagrepcani smo zadovoljni.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
U ove 3 godine mandata su uspjeli održati sastanak. Čak. S obzirom na kapacitet dotičnih ovo je dosta pohvalno, velik napredak.