Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 117
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
NIJE SE DOGODILO JEDNOM
Povratak na članak

Užas u zagrebačkom neboderu: S viših katova bacaju urin, evo što kažu stanari

"Ne znam otkad ste na toj adresi, ali pripremite se i na veći užas. Moje saučešće", piše u jednom od komentara.

Komentari 14

RA
Rafael945
15:10 27.02.2026.

U tim su nebodeerima stanovali oficiri i podoficiri jna. A sada su tamo i njihovi nasljednici. Neka me netko demantira ako nisam u pravu.

VL
JU
Jumbo
14:47 27.02.2026.

Kao u indiji

VL
CR
crocro
18:15 27.02.2026.

Stanari se organizirati i sa suprotne strane dalekozorima i kamerama ili IC uređajima (za noćno gledanje), pratiti i ustanoviti s kojega kata i iz kojega stana se baca urin, ili ne daj Bože fekalije, jer ako nečovjek baca urin, u stanju je baciti i fekalije. Ako bi ga organizirani stanari otkrili, onda bi ga trebali natjerati da poliže dolje sve što je bacio. Samo ga kamerom treba snimiti. Ovo je užasno a počinitelj bi trebao dobiti najmanje 2-3 godine zatvora gdje bi mu zadaća bila ne guliti krumpire, već održavati čistoću u svim sanitarnim odjelima zatvora.

VL
DE
dedač
16:39 27.02.2026.

geni iz šume

VL
DO
doktorica
21:04 27.02.2026.

provjeravati sve stanare,u tako velikim neboderima treba biti domar(obično su bili stanovi za domare nekad,a da li sada to je upitno.koji se brine o održavanju zgrade .

VL
Avatar CroViper
CroViper
15:49 27.02.2026.

"Moje saučeŝće"!?

VL
Avatar Tombstone
Tombstone
01:22 28.02.2026.

A kaj ak ne baca neg jednostavno potrebu obavlja kroz prozor? Dok nije "velika potreba" jos je I dobro

VL
DE
Dex
00:26 28.02.2026.

geni geni kameni

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.