Trebala je na oronulom Branimircu niknuti nova tržnica. Nikla je trava!
Komentari 22
Bravo Banditosu!
LJepo bi tu zgledala fontana ?
Propali premijer osim što se razbacuje novcima građana, kroz fontanizaciju Grada, zapošljavanje po diktatu, smanjivanjem broja odvoza smeća, otkazivanjem kolektivnog ugovora za radnike Holdinga, čitavim nizom lažnim obećanja, zlatnim wc-ima i nadstrešnicama, po novome je iznajmio rent-a-car vozila (većinom Renault Clio) za potrebe podružnica Holdinga, jer opet može kako hoće. Ne treba naglašavati da čak vozila nemaju ZG registarske oznake, već DAruvarske. Dela čovjek s novcima građana i radnika od 00-25h.
posao dati istom koji je unistio i kvaternikov trg..moze i onom, koji je zamracio maksimirski stadion.
Objava: 13.9.2016 | 17:00 Ritam grada Autor: Stela Lechpammer - obećano je prije više od godinu dana i samo na je na obećanju i ostalo. _____________________ Ma stvarno????? _________-A tko je to obećao, "večernjakova krasotice"???? ________ Zašto uopćavate izgovoreno obećanje???? _________ Točno se zna tko je obećao, imenom i prezimenom te funkcijom u gradskoj upravi __________ Kad već pišete, zašto ne pišete potpunu istinu, nego manipulirate kako biste ispali pošteni, a zapravo ste ..., jer se ne usudite napisati potunu istinu i objaviti ime i prezime obečavatelja
😎ma nemojte molim vas, šta napadate, nemate pojma, to je nova arhitektura, mi smo već i Njemačka i Švicarska i Zagreb je ljepši od Rima i Beča. Već se organiziraju po cijelome svijetu extra letovi za beli Zagreb da svijett vidi to čudo ... Još kad će biti Metro, Dubai, Melbourne su onda zadnja sela .. Dakle sto napadate bez veze, pojma nemate, klevećete tog jadnika koji radi 36 sati na dan bez veze ...😝
mileudarcina 1 13.09.2016 u 18:36h _________- Nešto vam tu ne štima ________ Građevinska je potreebna i za rušenje, ne samo za gradnju. ____________ Ovo je srušeno dok su ugovori još bili kativni, a ne nakon isteka ugovora _________ Tako da je pitanje zbog koga USKOK nije procesuirao rušitelje i nalogodavce ________ Uz to, zašto je srušeno, a prije toga nije završeno planiranje nove gradnje??? ___________ Tu je očito umješano mito i korupcija, a planiranje objekta i prostora su daaaaleko izvan stvarnih potreba stanovništva tog dijela Zagreba. ________ Da je u interesu Zagreba i njegovog stanovništva taj bi prostor bio preuređen u istoj godini u kojoj je razrušen __________ Paralelno kako se planiralo rušenje moralo se planirati i izgradnju ________ Dobivanje potrebnih papira za gradnju u nekorumpiranim i nepodmičenim gradskim i državnim uredima dobiva se u roku od najdulje mjesec dana, tako da nitko ne može napisati da se ne radi o mitu i korupciji, jer isti ured izdaje građevinsku za izgradnju i za rušenje objekata ____________- Ako niste sposobni sami, evo vam adresa tog ureda: Sjedište: Zagreb, Trg Stjepana Radića 1/I E-mail: info-graditeljstvo-izgradnja@zagreb.hr komunalno-redarstvo@zagreb.hr PROČELNIK: mr.sc. Dinko Bilić, dipl.oec., soba 168/I Tel: 610 -1168, 610-1169, faks: 610-1173 E-mail: dinko.bilic@zagreb.hr ZAMJENIK PROČELNIKA: - Alan Ordulj, dipl. ing. prom., soba 165/I Tel: 610-1165, faks: 610-1586 E-mail: Alan.Ordulj@zagreb.hr
kaj će vam tržnice kad je banditos svaku livadicu i svaki ćošak u gradu dao lidlu, pudlu, kauflandu, bili, crni, interšparu i ostalima za dobru pinkicu sebi i kumovima
Bu to premijer podelal!
Možda novci otišli za druge potrebe ?
Fontana bi legla tu ko bog......ili...Ako se dovoljno pričeka dalo bi se tu sagraditi 100000 m2 pa po m2 -10000eura pa 10% za pomagača.....pa pokloniti ulicu za dvorište kao primjerice 5 ulica za "ban-centar"(stipić gradnja).. ..Točno se zna tko je taj..
Gospođo draga, dali ste ikad čuli za proceduru izvođenja građevinskih radova, tj papirologiju, traje to gospođo draga, nejde preko noći.....
Malo strpljenja i malo manje mržnje.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Koji užas od vizuala. Ali sposobni gradonačelnik Bandić će, uz pomoć svog besprijekornog poznavanja arhitekture i građevinarstva, tamo sigurno napraviti nešto najljepše u našoj galaksiji. Za male novce, štedljivo, korisno i racionalno kao uvijek. A vama jalnuškim diletantima (citirah Tuđmana kojeg je Bandić u kampanji verbalno koristio kao svoj veliki uzor) koji ne podnosite Bandića kao i ja, neka bude žao pa i dalje kmečite i cvilite. BDP Zagreba pod Bandićevim vodstvom i zaslugama rast će geometrijskom progresijom iz dana u dan - vama za inat. Na kraju, znajte da naš voljeni gradonačelnik tek za dlaku nije postao #Premijer.