Tomašević otkrio što će biti s grafitom u podvožnjaku kod Vjesnika: 'Ondje su policijske trake...'
Ne znam kako su izvođači ušli u podvožnjak jer i s istočne i zapadne strane policijska je traka. Znate da je puno murala i grafita u gradu koji su napravljeni bez dozvola, a prioritet je uklanjanje grafita u povijesnoj jezgri grada, odnosno u Donjem gradu, kazao je gradonačelnik na svojoj redovnoj konferenciji za novinare
Komentari 21
Jel' upoznat sa dodjelom gradskog prostora udruzi Baltazar, a koja je povezana sa možemo
U cijeloj priči daleko najviše zabrinjava to što gradonačelnik NE ZNA kako su izvođači ušli u podvožnjak a na oba ulaza je policijska traka... Možda su prokopali tunel ispod trake... Ili se helikopterom spustili iza trake...
...a uz sve su i Thompsonovi stihovi na muralu 😜
Kako su ušli...? Jel on to ozbiljno? Pa ili iznad ili ispod policijske trake!
Budete možda brisali?
Brisati sigurno nece i ne smije...!! Komentirati ili osuditi, bas me briga. Ali ne diraj. Hvala deckima na trudu.
Da ga je radio Lunar onda bi ostao.
Ahahah, ovo će biti zanimljivo. Kokice kupljene..zapravo nabavljena zaliha..ahahah
Grad smrdi , a ti o duginim bojama !
Samo se usudi maknuti ovaj mural!!! Ako samo krenes u tom smjeru pokazat ces ono sto si, odnosno sto vecina pretpostavlja, a to je mrzitelj Hrvatske. Ali ja se nadam da ces demantirati vecinu
Citaj, trazili su ali nisu dobili ier eto nisu dugine boje i petokraka u pitanju bile
Ne usudi se brisati. A i ne može proći zbog policijske trake! Još ako tko postavi hrčka ispred trake, zvat će ATJ Queer da izbace svih 9 brigada i raznesu Thompsona 😏
Da ga nebi pronašli ispod srušenog Vijesnika...
Mislim da ne bi bilo pametno dirati taj mural.
Ajmo dozvoliti da radi tko što hoće pod izgovorom svetosti Domovinskog rata. Siguran sam da se branitelji nisu borili zato da jednoga dana radi tko što hoće. Kakve dozvole, kakva procedura? To je put u anarhiju.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
i ovo brisanje je dobro da progledaju slijepci koji su mu dali glas. da je kojim slučajem umjesto amblema gardijskih brigada, logo lgbt.ctpqr12 itd udruga onda bi to on zakonom zaštitio (ili barem uredbom).