Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 4
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
ekšuli party
Povratak na članak

Tisuće studenata sa Save tulumom odgovara ogorčenoj kolegici

Sloga na Savi
: Ervin stoji iza ideje, student je medicine, a dobio je i podršku uprave

Komentari 50

WO
Wolf23
19:15 05.10.2012.

LOL !!! Pa neznam jel moj kolega pozvan na tulum, iako mu je 34 god. FSB je upisao sa 30 i jedan je od najboljih studenata... Borise drži se :-)

VL
CL
ClinOr
19:26 05.10.2012.

Cijela drama i tekstovi oko tog Ekšuli tuluma i samog tog ekšuli pisma je toliko glupa i smiješna da je to za nepovjerovat. Kakva je to nepotrebna rasprava u komentarima? Malo smo se nasmijali, dajte se opustite i budite normalni.

VL
MA
Machak
19:53 05.10.2012.

Kad bi neka ozbiljna inspekcija ozbiljno pročešljala tko je i na koji način dobio mjesto u domu na Savi, tvrdim da bi 80% stanara letilo van naglavačke jer su dobili mjesto ili po rodjačkoj ili po euro (€) liniji. Pogledajte samo koliko automobila je parkirano oko tih domova a prednost bi kao trebali imati studenti slabijeg imovnog stanja.....to je osinjak baš me zanima da li će se i Jovanović usuditi dirnut i njega....

VL
Avatar kanonik
kanonik
21:08 05.10.2012.

05.10.2012. u 19:53h Machak je napisao/la: Kad bi neka ozbiljna inspekcija ozbiljno pročešljala tko je i na koji način dobio mjesto u domu na Savi, tvrdim da bi 80% stanara letilo van naglavačke jer su dobili mjesto ili po rodjačkoj ili po euro (€) liniji. Pogledajte samo koliko automobila je parkirano oko tih domova a prednost bi kao trebali imati studenti slabijeg imovnog stanja.....to je osinjak baš me zanima da li će se i Jovanović usuditi dirnut i njega.... Istina je što pišeš.Prije godinu dana moja rođaka ,inače ljuta haespeovka hvali jednog sdp gradonačelnika.Smjestio joj kćer sa jednim pozivom u dom na savi.

VL
FL
flok
22:26 05.10.2012.

doduše, ovakvi jackovi su mi išli na k......... dok sam studirao, te oni tulumi, te isprazna nadmetanja, budaleštine samo tako kad sve zbrojim i oduzmem, sa tim ljudima većinom nisam ostao dobar

VL
FL
flok
22:33 05.10.2012.

.2012. u 13:07h nene je napisao/la: @annex - ostavila sam auto na Kaptolu jednu noć s Ri registracijama i do ujutro skoro ostala bez pola auta!! misliš da je to napravio neki splićan?? 100 puta sam u Splitu ostavila auto i nikada ništa, a u Zagrebu svaki put neka glupost!! ne brani svoje bbbudale, ima nas svakavih nego se primi knjige i pusti djecu da se zabavljaju! ----------------------------- hah, hvala na ovom postu, mi sa juga i jesmo tolerantniji od njih, samo oni drže medije, pa iskrivljuju sliku

VL
Avatar Jiba.Jibi.Gjize.Jep
Jiba.Jibi.Gjize.Jep
22:39 05.10.2012.

ta "actually djevojka" je udarena po glavi kao da se naglaska moze odviknuti zato sto se studira u zagrebu pa knjizevni je u knjigama a ovak bas je i zanimljivo slusati razlicite naglaske. ljudi koji se prave i ubacivaju engleske rijeci ocito imaju nekakve komplekse, ti ljudi slusaju stranu glazbu da bi preko toga lijecili svoj kompleks manje vrijednosti.

VL
FL
flok
22:46 05.10.2012.

to sa dijalektima je izrekla glupost samo tako, inače i ja nemam visoko mišljenje o onima koji koriste engleske riječi u govoru, draži su mi oni koji udru "po seljački", to što znam govoriti riječima mog dida, a i govorim, ne znači da ne mogu pročitati nyt, bome mogu a mogu i na kilo janjetine, pa na briškulu i trešet, pa i koju litru vina popiti, pa nek' sam seljak, boli me k......... što će kompleksaši reći

VL
FL
flok
22:50 05.10.2012.

e tu je moja prednost pred kolegom amerikncom, on ne zna što znači pojesti kilo janjetine i mlade kapule, pa po vinu he,he, hebeš njihove roštilje

VL
K1
k1milica
20:13 07.10.2012.

ja sam vidija dalmatinca koji prica hrvatski , setao je plavog psa, odma iza lemurije na kaicu. usi su mi bile zastopane od vode al san dobro vidija,,,pozdrav iz rovinja,,,netreba se sramit onoga sto jesi... pa jesmo li ljudi ili bosanci...xexexexe

VL
« 1 2 3 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.