Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 71
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
TEDxZagrebSalon o recikliranju:
Povratak na članak

Zaključajte kante i uvedite pametne kartice

– Cilj je bio predstaviti što više ideja, bez kritiziranja sadašnjeg stanja, kako bi na kraju iznijeli pozitivne prijedloge razvoja recikliranja u Zagrebu – kazao je Karlo Matić, nositelj licencije TEDxZagreb

Komentari 4

Avatar Hazl113
Hazl113
14:11 01.02.2018.

Da li je netko pitao stanare, predstavnike stanara nešto o tome. Jasno da nije, jer bi oni dali riješenje za to. 90% nas traži kante i kontejnere koji na sebi imaju bravu u bilo kojem obliku.

VL
AR
Artukovic
11:42 01.02.2018.

Pitam se dal je itko pomislio koliko ce smeca odvanuti na divljim odlagalistima? Pa kladim se da ce i u Maksimirskoj sumi biti smeca,a uz Savu da vam nepricam.I sad svaki mjesec kupimo smece po Savi i to po parr kamiona...a sad ce to biti na desetke kamiona i tone i tone otpada. Prvo ste trebali potrositi dvije tri godine na edukaciju svega sto je doselilo u Zg. Tek onda mozda poceti sa recikliranjem odpada.Ovako ce to biti samo jedan veliki neuspjeh i sramota za sve stanovnike.Biti ce vise vreca pred i oko kontejnera nego u njima,i neocekujte da ce jedan susjed prijavljivati drugoga...jer niko nezeli po glavi.

VL
LA
larala
07:52 03.02.2018.

genijalci, ako želite da recikliranje otpada zaživi, dovoljno je samo da za punu kantu razvrstanog otpada, bar za kn smanjite cijenu onog miješanog...i, ne da ce ljudi razvrstavati, vec ce se potruditi pokupiti i sve ono smece kojim ce bitiiti zatrpana hrvatska nakon vaših nebuloza i prica o kaznama.

VL
AA
aabbcc
13:31 06.02.2018.

Bobro ovo i da gradjani imaju centrallos na daljinsko za sve kante ili preko mobila otkljucavanje je bolje nego na kartice. : )

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.