Svi smo se kupali u istoj šoderici, vjerojatno je tajna u toj vodi...
Mladi roditelji morali su i stanove prilagođavati, a zapisuju kada koje dijete jede
Komentari 10
Tako valja. Treba netko i radit u ovoj zemlji. Puno je penzića koji bi pozumirali od gladi.
A što to oni rade osim djecu?Meni ovaj na prvoj slici izgleda ko da ima 16god.
Sretno im bilo! To su lijepe vijesti u današnje doba gdje se ljudi ne žene ili se žene tek u četrdesetima kad je mogućnost prirodnog začeća gotovo nikakva,
uvijek se žene malo čudni likovi i oni koji nemaju love ni uvjeta, oni koji imaju love i uvjete se ne žene nego uživaju u slobodnom vremenu.
Blizanci su mi uvijek bili posebmo simpatična djeca jer su najčešće jako povezani i privrženi jedan drugom. I sama sam željela blizance, ali nije mi se ostvarilo. Sretno vam blizanci.
Nije do čudesne šoderice, nego do umjetne oplodnje, bar u prvom slučaju ;)
Gdje je ta šoderica?
Po meni to nije ništa čudno za grad , u mom selu od cijelih 55 kuća, tri susjedne kuće u istoj godini su se rodila tri para blizanaca, klinci su sad osmi razred.
Baš lijepo! Neka djeca budu sretna i zdrava!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
magicni sused ;)