Preminuo motociklist iz strašne nesreće kod Vjesnika, uhićen vozač auta, policija objavila što se dogodilo
Liječnička pomoć 33-godišnjaku pružena je u Kliničkom bolničkom centru Sestre milosrdnice gdje kasnije preminuo. Putnica je prevezena u Klinički bolnički centar Zagreb gdje je utvrđeno da je teško ozlijeđena
Komentari 12
Često prolazim tim križanjem, i nije mi jasno zašto nadležne službe ne postave nekakva povišenja, trake ili nešto, da se ne može lako skrenuti lijevo na savsku sa slavonske, naravno morao bi ostati slobodan prostor za tramvaje koji prometuju sjever-jug i obrnuto, mislim da je to izvodivo.
bum tata sve rijesio
Svako malo se na internetu i novinama pojavljuju sninke gdje vozaci skfecu u zabranjen smjer i slicno no policija jos uvijek ne stoji tamo i kaznjava prijesuonike. Da to rade, proracun bi bio puniji,a ovaj bi covjek jia uvijek bio ziv. P.s. sinoc mi je slican kamikaza kao ovaj iz audija napravio istu stvar na tom krizanju, srecom dovoljno daleko da smo prosli bez posljedica. Policija, gdje ste?
Banožić 2.0 će na na sudu objašnjavati fiziku kako je motocikl zapravo ušao u njegovu traku te da ga je on zapravo izbjegavao.
U ovom slučaju policija PU ZG ima također "krvave ruke". Svojim ne djelovanjem, izostankom svakodnevne kontrole prometa dali su vjetar u leđa pojedincima koji krše pravila jer - mogu.
Jedan vozi bez vozacke, dok drugi nepostuje pravila voznje i kriva policija. Uvijek je kriv netko treci, cudan mentalitet.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Za MP3 ne treba vozacka A kategorije, vozi se s B