Špansko: Nema novog vrtića, bazena... Zašto nas Bandić ne voli?
Mnoge su investicije davno trebale početi, a neke i završiti, ali se uvijek nešto prepriječi. U GČ-u kažu kako Grad nema sluha za njih
Komentari 39
komovi su na godišnjem, ćim se vrate idu radovi, u planu su prvo hupseri (ležeči policajci) pa parking i na kraju kamere pa se možete slikati
Fontana u Kozari putevi ?
Dakle, kada se donese GUP, krenut će se u realizaciju oko 40 milijuna kuna vrijednog bazena. Grad je za projektnu dokumentaciju već osigurao milijun kuna, GUP je tek nedavno izmjenjen, tako da taj projekt prije i nije mogao biti realiziran. Uskoro bi se trebao izgraditi i dječji vrtić Kotarnica (380 mjesta). Dakle diže se nepotrebana drama.
Uvjeren sam da ce grad zagreb to rijesiti u skorijem vremenu, nemojmo za boravit da je Zagreb ogroman a da ne pricamo o imovinsko-pravnim odnosima koji su naj cesca kocnica projekata. Ako itko pokusava i rijesava probleme, gradi i td. onda je to Bandic #PremijerBandic
Ne moguce je da sve bude rijeseno preko noci. Nista se ne postize samo tako. Bandic ce pokusati napraviti sve sto moze. #Premijer #Bandić
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
ko vam je kriv kad na šalabahteru za gradsko vijeće i gradsku skupštinu uvijek uhljebi i poltroni partije