Ledena dvorana Doma sportova je izvan funkcije, ona na Velesajmu pati se s rashladnim uređajima koji se kvare, Šalata ovisi o vremenu jer nema krova, a prostor kupole u Utrini koji je otvoren u ožujku dimenzijama ne odgovara onima koji treniraju brzo ili sinkronizirano klizanje. To su neki od problema na koje upozoravaju roditelji čija se djeca bave sportovima na ledu, uključujući hokej i umjetničko klizanje, budući da se zbog njih, kažu, često otkazuju treninzi, a ponekad i velika natjecanja.
Šalata, Utrina, Sisak
traže brzo rješenje
Roditelji upozoravaju: 'Strahujemo da će djeca koja treniraju hokej i klizanje ostati na jednom ledu '
Dom sportova je izvan funkcije, a rekonstrukcija bi trebala početi ovoga ljeta. Obnovu treba i prostor na Velesajmu, gdje se muče s kvarovima postrojenja, a u Gradu je planiraju dogodine
Komentara 3
Dragi roditelji, mi smo država za ljetne olimpijske sportove. Neka treniraju ono što ide. Ostavite led za sjevernjake.
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Novo klizalište je predviđeno na Grižanskoj ulici, uz novu zgradu XII. gimnazije. Proveden je i natječaj na kojem je izabrano rješenje prema kojem je prije godinu i pol dana sagrađena škola koja je ipak bila prioritet. Sada je već vrijeme da se ozbiljno razmisli i prione izgradnji klizališta - teren je gradski a i projekt postoji.