Prošlo je godinu dana od prve katastrofe na Jakuševcu: Uzrok se još ne zna, saznali smo što je sa sanacijom
Od prvog je incidenta, dakle, prošlo godinu dana, od drugog jedanaest mjeseci, no posljedice obaju odrona još se osjećaju, a službenog uzroka i dalje nema
Komentari 5
a što reći, događaji sve govore . . . .
Da vam olakšam istragu o odronu. Uzrok odrona na Jakuševcu je nemar i neznanje upravitelja Zagreba.
Ma nemoguće da se diplomirani aktivist još nije oglasio o odronima. Zabavljen je svojim glavnim predizbornim obećanjem o zatvaranju Jakuševca, evo samo što nije....
Uzrok odrona se zna, jednako kako što se znalo i tko je poslao dron na Zagreb, ali se o tome ne smije govoriti niti pisati jer treba gurati političke elite koje uništavaju Zgb i Hrvatsku
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Kak Vas nije sram sada tako pisati pred izbore. Pa nas gradonacelnik osim sto je obecal do 2026 stadion u Kranjcevicevoj,u Maksimiru do 2028, razno razne mostove po gradu sada da jos mora obecat i sanaciju najveceg odlagalista otpada u Zagrebu. Bas ste neki.