Proglašena prirodna nepogoda za Zagreb zbog mraza. Ako ste oštećeni, javite se!
Početkom travnja jutarnje temperature tri dana uzastopno spustile su se čak do -7 stupnjeva te je, prema prvim dojavama poljoprivrednih proizvođača, mraz prouzročio znatne štete na poljoprivrednim kulturama
Komentari 1
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Javite se. Kao i iza potresa. Pomoć odmah stiže ;-)