Petak – rizičan dan za vožnju tramvajem u Zagrebu
Na području grada 2014. godine dogodilo se 569 nesreća. U vožnji tramvajem stradalo 80, a u autobusu 115 osoba
Komentari 2
D2
Može biti da je održavanje ulica dio problema, ali uzrok kaosa su prije svega nervozni i bahati vozači.
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
petak? pa svaki dan je rizičan na zg ulicama. kaos i kao da je dvogodišnje dijete projektiralo ulice i održava ih. ne znam kako je zagreb dobio uopće nagradu evropskog grada mobilnosti? netko je bio pijan ili potkupljen kada je nagrađivao?