Ovo je sudbina Kraljičina zdenca nakon oluje, Zagrepčani se pitaju hoće li više ikad onamo na štrukle
Razorno nevrijeme popraćeno jakim vjetrom koje je poharalo Zagreb krajem ožujka, uzrokovalo je veliku štetu na Medvednici, a nastradao je tako i Kraljičin zdenac.
Komentari 4
DA
Neće dok se ne skinu senfofci. Nažalost ima ih jako puno u ovom gradu. Za nepovjerovat.
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Opet Bandić i njegovi kosturi iz ormara bacaju klipove i pokušavaju sabotirati nadasve sposobnu i poštenu zagrebačku vlast ?