Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 160
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
ODLAGANJE OTPADA
Povratak na članak

Ophodari Čistoće provjeravaju kante i lijepe naljepnice zahvale ili upozorenja, imaju i GPS lokatore

Ostavljaju plave naljepnice zahvale s tekstom "Hvala što pravilno odlažete otpad!" ili žute u slučaju nepropisnog odlaganja miješanog komunalnog otpada

Komentari 22

FI
Frljo iz Travnika
09:45 26.10.2022.

Možete i Tomaševiću na čelo zalijepiti naljepnicu "Hvala što si od grada napravio svinjac."

VL
MA
Makbe
10:28 26.10.2022.

Kakve su to sve gluposti na naš trošak. Tko tiska te naljepnice i koliko koštaju? Treba smanjiti plastiku a mi sada i komunalni otpad stavljamo u obavezne skupe plastične vrećice po naredbi našeg osviještenog gradonačelnika.

VL
MI
mismokanibali
09:49 26.10.2022.

Sramotno , hvala lubenicaru iz Posavine ...

VL
Avatar Artoo Detoo
Artoo Detoo
12:58 28.10.2022.

Koliko su i kome platili za tu "fenomenalnu" umotovrinu i dosjetku? Dakle, lijepiti naljepnice zahvale/kritike? Pretpostavljam neka od "uglednih" PR agencija, iz portfelja nemožemovaca, se dosjetila te gluposti i dobro ju naplatila.

VL
Avatar Baluba
Baluba
14:05 26.10.2022.

Evo konačno su riješili problem spremnika u višestambenim zgradama. Samo će lijepo povečati račune stanarima za neku stavku tipa "dodatni odvoz otpada", to ce lijepo dokumentirati slikom i gps lokacijom, isto kao sto su svojedobno u zg parkingu kazne zamijenili dnevnim parkirnim kartama. Dobili ste ono za što ste glasali a dobili ste nakon Milana još skupljeg Milana.

VL
SA
sasha68
14:20 29.10.2022.

on uporno građane smatra umobolnima pa evo vam zvjezdica, evo vam etiketica..

VL
ME
MediciKM
13:06 28.10.2022.

Senf neka pojača odvoz sadržaja plavih kontejnera. Plastika je u plastičnim vrećama i može pričekati odvoz ali papir uz silnu vlagu i maglu ne može čekati dok on završi svoje presice. Ah, da i za to treba nekog savjetnika da mu to pojasni: jesen-vlaga-kiša-magla...papir

VL
DU
Deleted user
15:50 26.10.2022.

Ocito ima jos uvijek onih zadrtih ljubitelja velikogb. Zagreb se cisti i to im smeta. Ako ste slucajno u Zagrebu onda se morate i ponasati kulturno.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.