Operiran dječak kojeg je ugrizao pas, kirurginja: 'Ozljeda nije mala, rana će se vidjeti'
Cijela scena dogodila se danas tijekom dana oko 13.20 sati, a svemu je svjedočio i vlasnik koji je kazao kako se dječak igrao s psom kada ga je on napao
Komentari 3
FR
Pse pod hitno zabraniti i pobiti. Svaki kriminalci imaju ove opasne pse a svaka šuga sve druge p-lizce.
ST
Mali se tjednima igrao sa psom i pas ga je instinktivno ugrizao kad je ovaj skocio na njegov stomak dok je pas lezao na ledjima dase igra sa njim. Zao mije i djecaka i psa kojek ce ubit sigurno.
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
I dijete i pas - bez nadzora. Brnjica je jedina prevencija, ljudi vlasnici većinom krše to pravilo.