Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 166
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Prijevoz
Povratak na članak

Od Krapine do zračne luke Pleso za 25 kuna!

Jedinstvena karta za sve zone u županijama Krapinsko-zagorskoj, Zagrebačkoj i Gradu Zagrebu stajala bi između 20 i 25 kuna

Komentari 17

Avatar PEGLICA
PEGLICA
08:49 12.04.2012.

to znaci da je do jankomira 10kn,odnosno sesvete 30 kn pa i nije lose:) novi ministar je moguce na volontiranju ,al ako mu cacic potpise ugovor na neodređeno bit ce drugacije cijene!!

VL
Avatar Čobanković ( mlađi )
Čobanković ( mlađi )
08:41 12.04.2012.

Samo jedna tramvajska stanica tramvajem ( cca 500 metri ),stajala bi i stoji 15 kuna,,, kome bacate prašinu u oći - Od Krapine do zračne luke Pleso za 25 kuna!

VL
RT
Rollo Tomasi
08:43 12.04.2012.

Čujem da će se moći unajmiti i helikopter za 27,90 kn

VL
Avatar Drazen Klaric
Drazen Klaric
08:52 12.04.2012.

Hm Ne razumijem laprdanje sada, o nečem što će se staviti u funkciju za sedam do deset godina. Opet prodavanje magle. Uostalom, što će zagorcima mogućnost brzog dolaska od 25 minuta do aerodroma? Valjda će svi raditi na Plesu. Paa onda za Hamburg i Hannover na pivicu ili gemištec za gablec, također brzom linijom i popodne doma Bari v trsje, na brzo kopanje i brzi sex. To će biti ludilo u zagorju veće nego kad se pije glavoboljac s brajde, koji je očito pio i ovaj Bezer skupa s Dončićem.

VL
Avatar Drazen Klaric
Drazen Klaric
08:55 12.04.2012.

Bdw, slika sve govori. Vlak je stao na pravom mjestu.

VL
DU
Deleted user
09:06 12.04.2012.

Saniranje štete! Kruta životna zbilja jest da su esdipi kadrovi nadignuli cijenu tramvajske karte ZET-a na 15 kn, što je istina 1.6 kn niže od Beča, ali je par kn skuplje od Pariza i Rima. Pa je to izazvalo golemo nezadovoljstvo u gradu gdje HDZ tradicionalno loše prolazi na izborima i da bi se umanjila šteta, krenulo se sa slatkim izmagličastim snovima kako će sve lijepo i krasno biti za 10 godina kad naposljetku počne funkcionirati integrirani prijevoz u sjeverozapadnoj Hrvatskoj. Do tada će guliti kožu s leđa građanima koji bi htjeli u autobuse i tramvaje, a ako bi netko htio biciklom - eno policajci ganjaju po kvartovima i bicikliste. Preostaje jedino auto, a tu bandićevci čekaju s naplatom parkinga. Tako da je to gore neka vizija za trenutne (s lošim predznakom) dnevno pol. potrebe esdipija...

VL
AD
adrian1
09:13 12.04.2012.

da, u Njemačkoj je to moguće, ali u Hrvata treba prvo eutanazirati HŽ pa nadalje

VL
RT
Rollo Tomasi
09:23 12.04.2012.

Hajdaš Dončić još nije niti postao ministar i već prodaje demagogiju (ovo je sigurno njegova ideja). Prvo je to radio na županijskoj, a sad to radi i na državnoj razini. Jedino dobro u svemu je kaj su ga se Zagorci uspjeli riješiti.

VL
Avatar Nikad robom
Nikad robom
09:51 12.04.2012.

Ovaj projekt prijevoznicima donosi povećanje broja putnika, a eliminirat će se i \"ilegalni“ prijevoznici u našoj županiji nije baš jasno zbog čega bi se ljudi prestali švercati??? pa ne plaćaju ni karte u tramvajima, koje su puno jeftinije...

VL
Avatar bat 555
bat 555
10:23 12.04.2012.

Nažalost većina će nas završiti na mjestu gdi stoji vlak, a do tamo ćemo imati besplatni prijevoz, crvenim križem ili maricom.

VL
DU
Deleted user
10:37 12.04.2012.

Hahah, zagorci su zainteresirani, ali kaj to zagorcima znači kad vlak vozi svkih sat, ili dva i kasni i zima je i stari su vlakovi i sve su to puste priče kad se ne ulaže u infrastrukturu niti u zagorje općenito. Sada rekonstruiraju zagorsku magistralu, a bolje da su za te novce popravili željeznicu.

VL
CR
crocro
10:52 12.04.2012.

Koliko sam ja čuo, planirana je elektrifikacija pruge na relaciji Zagreb-Zabok, a koliko sam čuo iz usta predsjednika uprave HŽ-a izgovorio je sve planove modernizacije pruge u Hrvatskoj ali nije niti spomenuo modernizaciju proge na relaciji Zagreb-Zabok. Tko god iz Hrvatske dođe u Zagorje i proba se voziti na vlakovima koji tamo prometuju svi će se jedinstveno složiti da tavo voze najlošiji i najodbačeniji vlakovi u Hrvatskoj, a Zabok je jedan od možda pet naprometnijih kolodvora u Hrvatskoj. Naročito na dionici pruge između Zaboka i Velikog Trgovišča, navodno vlak već godinama vozi oko 40 km/h. Vlakovi su razdrmani a vagoni u najlošeijem stanju u Hrvatskoj a Hrvatsko Zagorje je najnaseljenije područje u Hrvatskoj, naravno uz Međimurje. To se prevozi ogroman broj putnika. A gdse su onda zalutali ti moderniji vlakovi. Oni voze na relacijama gdje je manje putnika. Jednom zgodom sam vidio jedan moderan vlak koji više ne vozi na toj relaciji a u njemu su bile dvije žene s guskama i 3 starija čovjeka. A u Zagorju se ljudi gužvaju po vaginima bez zraka. To je sramotno za Hrvatsko Zagorje, a svima želim napredak i u drugim dijelovima lijepe naše.

VL
TH
than
11:13 12.04.2012.

I sto tu ima kostati vise od milijardu kuna ?!?! Ahhh. Zaboravih... Treba se 'namiriti' nova generacija ovih u vlasti da se osiguraju i djeca njihove djece. 20 kuna karta ? Pa gotovo mi toliko ZET uzme za 3 tramvajske stanice. I ovi ce dignuti kredit, podici cijene karata, jer ga moraju vratiti, pokrasti koliko god mogu i nakon toga nikome nista...

VL
OB
-obrisani-
11:20 12.04.2012.

Samo potpuni tupan kupuje kartu u tramvaju. E-karta stoji 10 kuna, a taj privilegij nemaju stanovnici ostalih hrvatskih gradova. -- 12.04.2012. u 09:06h mikrogrizzly je napisao/la: Saniranje štete! Kruta životna zbilja jest da su esdipi kadrovi nadignuli cijenu tramvajske karterte ZET-a na 15 kn, što je istina 1.6 kn niže od Beča, ali je par kn skuplje od Pariza i Rima. Pa je to izazvalo golemo nezadovoljstvo u gradu gdje HDZ tradicionalno loše prolazi na izborima i da bi se umanjila šteta, krenulo se sa slatkim izmagličastim snovima kako će sve lijepo i krasno biti za 10 godina kad naposljetku počne funkcionirati integrirani prijevoz u sjeverozapadnoj Hrvatskoj. Do tada će guliti kožu s leđa građanima koji bi htjeli u autobuse i tramvaje, a ako bi netko htio biciklom - eno policajci ganjaju po kvartovima i bicikliste. Preostaje jedino auto, a tu bandićevci čekaju s naplatom parkinga. Tako da je to gore neka vizija za trenutne (s lošim predznakom) dnevno pol. potrebe esdipija...

VL
DU
Deleted user
11:40 12.04.2012.

Ako se to ostvari više nećemo stati u vlak jer i sad je tak pun da jedva dišemo. Ko sardine jedan do drugoga, a bagra iz HŽ-a nikako da doda još koji vagon! :-(

VL
LU
ludva
12:47 12.04.2012.

heh .. pa iz Krapine nemreš već normalno doći do autobusnog kolodvora h Zagrebu, a kamoli do zračne luke.. i to po cjeni od najmanje 100 kuna!Presečki bus godinam ukida linije kak mu se hoće i gdje hoće .. udvostručill je cijene.. Tunel kroz Medvednicu niti na vidiku .na prugi za Zabok dobiš vrtoglavicu ak vlak vozi više od 60 na sat,,.. pruga Za Kumrovec zarasla u gaciju.... I to je je projekt integriranog prijevoza?

VL
AG
Agramer198
17:52 12.04.2012.

Istina je kaj ljudi vele, išao sam par puta od Zagreba prema Krapini s vlakom (s tim da sam nakon toga odustao) i put traje satima, vlakovi su žali Bože, brzina cca 50km/h (mislim da sam puno i rekao),a ovi tu pričaju basne i bajke o međužupanijskom prijevozu. Neka prvo kupe nove vlakove, obnove i elektrificiraju prugu barem do Zaboka, povežu Zračnu luku Zagreb žellezničkom prugom s gradom (kada već neće ili ne mogu tramvajem) pa onda neka nam pričaju o poboljšanju, ovakvo stanje kakvo danas vlada je sramotno...

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.