Occupy Croatia poziva na prosvjed protiv GMO-a, Omble, Bandića...
Prosvjed se održava u znak solidarnosti s kanadskim prosvjednicima koji su ustali protiv povećanja školarina i zakona kojim se ograničava pravo na prosvjed
Komentari 3
Ovo je izgleda samopromotivni protest. Jer mi nije jasno protiv čega stvarno protestiraju? Protiv gradnje hidroelektrane Ombla? Kakve veze Bandić ima sa tim slučajem? Zašto se onda ne protestira i zbog samovolje jednog ministra koji smjenjuje druge s kojima see ne slaže u razmišljanju? Čini li se samo meni ili ovakve stvari vode nesposobni ljudi kako ne bi neki prosvjed stvarno uspio?
Da, "Vegeta prosvjed" - u sve se miješa !!!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Može sve u jednom