Nevjerojatan propust u Zagrebu, stanari na nogama: 'Sanirajte zebru da se ne dogodi tragedija!'
Nakon radova na vrelovodu pred pješačkim je prijelazom ostalo brdo koje predstavlja opasnost, upozoravaju roditelji iz kvarta
Komentari 4
KU
Od saniranja vrelovoda nema asfalta po većini nogostupa gdje su radili. To valjda čeka izbore.
kaj ste glasali,to ste i dobili!samo naprijed u drugi mandat!veli sandrica kak buju došli šljakeri iz bangladeša,taman im sređuju stanove!
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ovo što radi Grad točnije njihov ured za promet je izvan svake pameti.Potrošili love i love po cijelom Zagrebu za neke pješačke zone a istovremeno po tim zonama kreću kamioni širine manje od 20 cm od same ceste,a pješačke zone proglasili 2 metra do raskrsnice tako je postavljen znak,pa reguliraju promet bez suglasnosti policije,određuju jednosmjerne ulice kako im se prohtije.....užas , treba uzeti stručne i sposobne ljude jer Tomaševiću ne piše ti se dobro na izborima.