Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 0
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Norijada
Povratak na članak

Naše su majice ljepše od Bandićevih

Majice u kojima će marširati Zagrebom učenici Škole primijenjene umjetnosti izradili su sami jer nisu mogli čekati da stignu one gradske. A neki su njima razočarani...

Komentari 7

HR
Hrabraja
15:28 17.05.2017.

Bandiceve kostaju 22 kn, a razred moje kćeri je placao 15, jer su dobili popust na kolicinu 100 komada. jahhhaha

VL
Avatar liquidsky
liquidsky
18:27 17.05.2017.

Pa kako se uopće usudite reći da su Bandićeve majice manje lijepe od vaših? Kako je uopće moguće da nešto što inicira naš voljeni gradonačelnik ne bude najbolje, najljepše, najkulturnije, najobrazovanije i najekonomičnije? Hjooooj.

VL
MI
MirelaM
16:24 17.05.2017.

Ako hoće sami radit neka im, Bandić je izašao u susret sa ovom odličnom idejom i majice će biti isporučene do norijade za one koji ih žele!

VL
DU
Deleted user
16:29 17.05.2017.

bandić je velika lopina

VL
DA
darracc
16:07 17.05.2017.

Very funny :*

VL
AN
andrijastjepanjek
16:23 17.05.2017.

Vrhunac novinarstva. Gradonačelnikova lijepa gesta pokušava biti ismijana, uvjerena sam da biste im pronašli pogrešku i da su stigle na vrijeme, vjerovatno vam se pamuk ne bi sviđao. Pokazujete preveliku nezahvalnost ljudi.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.