Naše su majice ljepše od Bandićevih
Majice u kojima će marširati Zagrebom učenici Škole primijenjene umjetnosti izradili su sami jer nisu mogli čekati da stignu one gradske. A neki su njima razočarani...
Komentari 7
Pa kako se uopće usudite reći da su Bandićeve majice manje lijepe od vaših? Kako je uopće moguće da nešto što inicira naš voljeni gradonačelnik ne bude najbolje, najljepše, najkulturnije, najobrazovanije i najekonomičnije? Hjooooj.
Ako hoće sami radit neka im, Bandić je izašao u susret sa ovom odličnom idejom i majice će biti isporučene do norijade za one koji ih žele!
bandić je velika lopina
Very funny :*
Vrhunac novinarstva. Gradonačelnikova lijepa gesta pokušava biti ismijana, uvjerena sam da biste im pronašli pogrešku i da su stigle na vrijeme, vjerovatno vam se pamuk ne bi sviđao. Pokazujete preveliku nezahvalnost ljudi.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Bandiceve kostaju 22 kn, a razred moje kćeri je placao 15, jer su dobili popust na kolicinu 100 komada. jahhhaha