Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 12
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Festival jednakih mogućnosti
Povratak na članak

Milanka Opačić: Donijet ćemo zakon o Brailleovom pismu

Na trodnevnoj će manifestaciji, koja je danas svečano otvorena na Trgu bana Jelačića, sudjelovati više od 900 izvođača, od kojih oko 600 osoba s invaliditetom

Komentari 4

Avatar MK
MK
15:46 27.05.2014.

...u naslovu nekih clanaka trebalo bi pisati "PPP" za Politicko-Propagandni-Program. ...svasta je vec Milanka najavljivala "napravit cemo" - bolje da kaze "dat cemo" i to "ostavku"!

VL
SE
sestrićna
16:17 27.05.2014.

drugarica milanka bi rado pomagala otadžbini ali hrvatskoj malo teže..

VL
BA
Black Angels
16:28 27.05.2014.

Pakuj kofere...opapicka..autobus stize po vas...i po tebe naravno narodu je dosta laprdanja i tvojih praznim prica svakom loncu hoce biti poklopac...samo da se slika...pa onda pokupuje sve novine..,za novac sto su uzeli od naroda...pa se onda ...gleda...cijelu noc....samo mi nije jasno sta vidi...jer covijek ne bicikl naslonio na nju

VL
DA
Dac
07:45 28.05.2014.

Može. I svi slijepci će glasati za SDP.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.