Lovrić nezadovoljan izmjenama GUP-a: 'Kozmetičke, antirazvojne, šlampave i štetne!'
Ovaj prijedlog GUP-a je, ustvrdio je Lovrić, predizborni marketinški trik koji će dugoročno nanijeti štetu građanima i poskupjeti život u gradu.
Komentari 5
Lovricu, vrati se u svoje ognjiste!!!
Banditićev potrčko se dobro opisao, šlampav, štetan uz to sklon kriminalu i jeftinom podrepaštvu
dragi lovriću, tvoj i bandićev gup i urbanistički plan razvoja zagreba ima svoj spomenik a zove se trešnjevka. a poseban spomenik korupciji i kriminalu se nalazi u samom centru zagreba i zove se horvatinčićev centar cvjetno. što god ti nudiš,, hvala ali ne treba!
Lovriću smeta što njegovi kriminalci s kamenjara neće moći graditi po Zagrebu kako ih je volja i bez ikakve urbanističke logike. Najbolje da se vrati otkuda je i došao pa tamo uvodi svoja pravila.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Sto god mislili Vi o Lovricu, trebaju mediji napokon razbit blokadu i svi ljudi shvatit da ovaj promaseni gradonacelnik nezna nemoze i nece nista napraviti dobro za grad Zagreb. Sve katastrofa do katastrofe.. Boze spasi nas od njegovih pokusaja i “dobrih djela”