FOTO/VIDEO: Testirali smo krafne i odabrali favorite, evo koje svakako morate probati
Večernjakov kušački tim, Ida Balog, Katja Knežević, Gita Hiržin i Kruno Galjar u potrazi za najboljim krafnama testirao verzije u rasponu od cheesecakea do manga, od sušeg tijesta do primjeraka koji se tope u ustima
Komentari 14
Prvo, krafna je precijenjena. Drugo nije zdrava. Treće, ove cijene su na razini Pariza. Ajmo mi ove zime stati s krafnama, ako nam je do slatkog dobra je ona krafna iz Dubravice. Nije vrijeme za ekskluzivu. Ne zato jer krafne nisu dobre, nego zato jer je 20 kuna za krafnu preskupo. Neka ih jedu oni koji su ih proizveli jer napaćeni hrvatski narod nema 20 kuna za žlicu tijesta iz ulja.
Ukusi su razliciti, pa kome se svidja moze ih napuniti majonezom I spekom. Tu u USA na pizzu stavljaju banane, ananas, neki je jedu smrznutu iz ducana, bez pecenja. Domorodci iz Australia bi krafne vjerovatno napuniti crvima I uzivali. I zanimljivo, tu ih svaka pecenjara krafni ima 50+ vrsta, ali neusporedivo najprodavanije su najobicnihe, uopce bez punjenja. Ali pravila vazi da ne smiju stajati neprodane vise od 2 sata, nakon tog vremena idu u smece. Naravno, osim onih koje se posluziju hladne, iz frizidera. Doma, to je doduse bilo prije 25 let, osobno sam najvise volio one iz samoposluge, kaj bi dosle vjutro s kruhom, iz Zagrebacke pekare. Tri cetri komada s hladnim mlijekom, dorucak iz snova
Bez konkurencije su krafne iz Trojana u Sloveniji, veličine su rukometne lopte i 1.60 €
Zašto prave budale od nas i pljačkaju. Zna se koliko koštaju sastojci. Od sramote ne bih kupio ni jednu. Govnožderi nosite to doma mami
A da zovemo Matu Jankovića da nam spravi krafnu od 100 eura?
samo klarine. sve ostalo govno
Samo rajcajte ljude da jedu šećer i tijesto...poslije se čudimo da smo najdeblja nacija u EU. Epidemiji šećerne bolesti kraj se ne nazire.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Dužno poštovanje svima, meni su krafne s marelicom iz Pan-peka odlične. I cijena od 0,65 eura je sasvim pristojna.