Bernardić šalabahterima pobijedio Mrsića i Marasa
Zanimljivo je kako na Velesajam danas nije došao premijer Zoran Milanović, a u zadnji čas svoj je dolazak otkazao i predsjednik Sabora Josip Leko.
Komentari 32
Odustali , jer se uplasili da ce proci ko i Maras i Ostojic, a Milanovic, njega netreba uopce spomoinjati, taj vise nema neku tezinu medju clanovima SDP-SKH.
N i k o g a ne zanima XII Konvencija gradske org. SDP-a osim njih samih.To je njihov privatni biznis.
odose lazni Partizani,heheheheh
strašno, ponavlja se ista situacija kao i u Vukovaru, tko god nije uz Milanovića taj je izmanipuliran ! nakon 100 OOO u Vukovaru ovih 6000 na Velesajmu je mačji kašalj za dobrog telepatskog manipulatora, mozak govori za Marasa i Mrsića a ruka tajanstveno odlazi Bernardiću ! to tajne službe pod hitno trebaju istražiti.
Ma opet susret preplasili poraza pa kao odustali mos mislit
mislim da za dvije godine nece biti ni s d p -a ni h n s -a to je najbolja opsija za vas .
A Mršiću, Jelušiću, Marasu i družino. Da vas iko hoće glasao bi za vas jer šalabahter na ništa ne obavezuje. Prepali ste se vritnjaka kojeg ste već dobili na izborima za predsjednika gradske organizacije. Pa zar vam nije jasno da ste se Zoki i vi njegovi podrepi otuđili od ljudi i da vas nitko ne šljivi.
Jedan čovjek - jedan glas...ali kako gazda odredi....
kakva stranka takvi i šalabahteri
Koja je to farsa! I to nam vlada zemljom! Laku noc, Hrvatska!
ne znam kaj se sad čudite ? ako je imal šalabahtere , sigurno je to naučil od svojih starijih stranačkih kolega, koji se sad , vidiš vraga čudom čude. i ovo je jedan od razloga što punu podršku dajem Hamedu Bengouri. "da se raspišu novi izbori na koje se ne bi smjela prijaviti niti jedna aktualna politička stranka".
Za ne povjerovati kako su hrabri . U Vukovaru ih uplaše lampioni pa odustanu od protokola, a u Zagrebu ih uplaše " šalabahteri " .
Kad su vidili da će ih mladac "pomesti" onda su medijima podijelili njegove "šalabahtere". A što je bilo u Splitu, kad je Baldasar sa micro Bajom dijelio svoje šalabahtere? Onda je to pobjeda demokracije.
Isproban sistem komunjarske demokracije ,viđeno več.
znacili to zlo koje je zahvatilo Hrvatsku nas napusta polako
Nekako mi se čini da je i ovdje primjenjen onaj stari udbaški model podmetanja. Bilo bi zanimljivo saznati tko je zapravo napravio i progurao taj šalabahter??? Najvjerojatnije oni koji su znali da nemaju šanse da budu izabrani
...Bože moj, a kako će oni, ako ne po "demokratskom centralizmu"?
dobar učenik svoga šefa....najbolje je kad protivnika tučeš njegovim oružjem
Oni koji se zgražaju nad šalabahterima očito ne znaju kako funkcioniraju političke stranke ili se namjerno prave blesavi. Situacija u jednoj drugoj političkoj stranci (nije HDZ, da se razumijemo). Sredinom 90-ih na zagrebačkoj konvenciji organizirala se jedna grupa sa šalabahterima i time koncentrirala glasove svojih delegata. Rezultat je bio da su kandidati iz 4 ogranka (od 11 koliko ih je bilo u Zagrebu) osvojili 50 - 60 % mjesta. Da se to nebi ponovilo, na sljedećoj skupštini, 2 godine kasnije, svi su imali šalabahtere. Kako se to radi? Kanidat/i za gradskog predsjednika okupe oko sebe predsjednike ogranaka pregovaraju s njima o tome koja bi njihova 2-3 člana trebala proći i na koju funkciju, te se nakon postignutog dogovora sastavljaju šalabahteri. Ako predsjednik ogranka ne želi u tome sudjelovati ili nije sposoban uvjeriti većinu svojih delegata da glasuje po šalabahteru, vrlo vjerojatno ogranak neće imati niti jednog predstavnika na tom šalabahteru, odnosno u konačnici u tijelima gradske organizacije. Znači, ako želite da prođe vaših nekoliko ljudi koje cijenite morate glasovati za cijelu listu, uključujući gomilu ljudi o kojima ne znate ništa ili čak imate loše mišljenje. Odbijanjem dogovora postigli ste to da će oni o kojima imate loše mišljenje svejedno proći, ali vaši prijateli neće. Prolaznost kandidata sa predsjedničkog šalabahtera je oko 95 %. Isti obrazac primjenjuje se i za središnja tijela stranke samo tu pregovaraju županijski predsjednici.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Konačno dobra vijest - Partija se raspada. Zlo pomalo nestaje.