Da, selimo stacionar na Zelengaj, mali pacijenti neće zato trpjeti
U anonimnom pismu izražena zabrinutost zbog selidbe dijela bolnice na Zelengaj, a ravnateljica upozorava da ustanova nema novca plaćati sestre, nosače, kuharice, čistačice, grijanje ni dežurstvo liječnika tijekom noći na Goljaku ako svi ti uvjeti postoje na Zelengaju, a razlog je tome ugovor u zdravstvu koji je stupio na snagu 1. siječnja.
Komentari 2
goljak je cijeli neprimjeren za djecu sa teškoćama. nemaju osnovne uvjete za školovanje, nastava se održava u kontejnerima, neki nemaju niti sanitarni čvor, prostor je mali i djeca u kolicima se teško kreću među djecom koja su hodajuća ali nestabilna. za sve dodatne aktivnosti odlaze u drugu zgradu, da bi došli do određenog prostora moraju se presvlačiti a tako se gubi vrijeme, jakne kape.... osoblje ima zgradu, a djeca kontejnere. jer osoblju imponira raditi u centru grada zagreba... grad je nudio veći prostor ali to nije centar nego "fuj" novi zagreb
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Toplo se nadam da ne sile neko siroto dijete da spava uz radijator.