Birački odbor u Zagrebu razriješen dužnosti: Fotografirali su se s jednim kandidatom
Izborno povjerenstvo Grada Zagreba primilo je u 9,35 sati prijavu o tom događaju
Komentari 20
Fotkati se s osobom koja je spržila stotine mil kn sredstava poreznih obveznika koje su se mogle iskostiti za razvoj Grada i države ...
ništa nije protuzakonito kad je Muzemo u pitanju, pa to je aktivizam
Ne kužim tko uopće može imati potrebu fotkati se s tim likom..
Ovo je tek mala naznaka onoga kad se budu objavljivali konacni rezultati...
Tomašević se nezna ponašati kao kandidat, što se može očekivati kad bude gradonačelnik
Imas se bome sa kim slikat i hvalit
Pametne kao i kandidat
A što je s sucima koji su se fotkali s kandidatom za Remetinac?
Jel' to 🪕uvjerljivo vodi..?😄
Stvarno nas maltretirate
Što na to kaže Pobjegulja?
Kad bi "domoljubi" prijavljivali kriminal i korupciju kao što prijavljuju ovakve benigne stvari, možda bi nam država i ličila na nešto...😒
A šta su se trebali fotkati sa Škorom??..i što onda ako su se fotkali-na koji način je to promiđba..ma gluposti!!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
što se gong ne javlja?