Vatrogasci heroji se vratili u Zagreb: Uspješno smo obavili posao u Splitu!
U Zagreb su se vratili vatrogasci heroji koji su gasili požare u Dalmaciji.
Komentari 44
Ovo nebi smjelo biti, Hrvatska bi morala imati dovoljno snage u Dalmaciji da ugase pozare. Svake godine sve je vise piromanskih "gostiji".
Što je s pravosudnim policajcima?
Svaka cast ovim ljudima sto su otisli pomoci svojim kolegama, a ne kao gamad od politcara sto nisu ni znali da gori. U Crnoj Gori jos gori, Svicarci danas poslali helihoptere da im pomognu. Oni su zvali pomoc na sve strane, a ovi nasi su odbili pomoc sto im se nudila.
Jel dosao Bernardic da vidimo tko trebati dati ostavku?
Neka pripaze dzepove da ih lopina ne opljacka
Za godinu dana pop će džati misu jer je ugašen požar prije godinu.Isto kao što ima misa za obljetnicu Gotovininog izlaska iz Haaga.
Optuženik dočekuje heroje.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Eh da Savska, koja simbolika, a i deja vu. Ovako su i hrvatske branitelje dočekivali i klicali im "95-te kad su oslobodili državu, a onda su predvođeni Moronkom Mirtom i ostalim junačinama iz štakoraških jama, napadali i marširali protiv tih istih branitelja, u baš ovoj Savskoj. Vatrogasci pazite da se i vama isto ne dogodi kad počnete sutra tražiti svoja prava. Sitnozuba stoka, predvođena medijima danas vlada ovom napaćenom zemljom!