Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 143
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
lapsus u berlinu
Povratak na članak

Bandić pokojnom Kennedyju poručio neka daje izjave po Americi

Milan Bandić se neuspješno referirao na legendarnu izjavu koju je tijekom posjeta njemačkoj prijestolnici 1963. izgovorio pokojni američki predsjednik John F. Kennedy

Komentari 22

DU
Deleted user
16:41 30.11.2012.

vidi se milanu je vrijeme za mirovinu

VL
LA
larala
07:27 29.11.2012.

kad stranacke novine nemaju što dobro pisati a, žele popljuvati sve one koji ugrožavaju stranačke drugove onda se clanci izmišljaju i istina okrece... autor ovog clanka nek ponovo posluša bandicevu izjavu kako bi cuo ono što je receno a, ne ono što je on sam možda želio cuti...žalosno za jedan vecernji da se spušta tako nisko, kao da su ljudi gluhi, glupi i slijepi pa sami ne vide i cuju ono što je receno.....uz tolika sranja u državi, uz tolike probleme oko proracuna žalosno je da novinari pišu neistine kako bi obmanjivali i zabavljali javnost..... pitam se što je iduce na redu....sad ce još malo izaci i clanak kako ljudi kopaju po kontejnerima jer traže blago a, ne koricu kruha

VL
OB
-obrisani-
06:00 29.11.2012.

Lažeš Jovane Šprajcu! To nije bila poruka Berlinerima, nego odgovor novinaru na njegovo insistiranje. Opet muljaš kao i o "izdaji Vukovara". Ti si isto zrel za lustraciju!

VL
VI
Vito
06:38 29.11.2012.

29.11.2012. u 06:32h puky Znadeš li ti nešto više od nas? Ovdje se uopće ne čuje pitanje pa mi nije jasno zašto misliš da je glupo pitanje, a ne milan bandić? Nema glupih pitanja Postoje samo glupi odgovori

VL
DO
DoctorHandy
06:49 29.11.2012.

@Merdevina Nije točno al ajd nek te voda nosi.. odavno je poznato da je Bandić sve već karizmatičan. Uostalom dajte više drugog gradonačelnika ovdje, NZagreb još uvijek nema bolnicu a i sve ceste su rashebane na jugozapadu grada! Više me me to zanima neg kaj šaradira po Berlinu!

VL
LA
Latz
09:04 29.11.2012.

Zaboli me i za njegove izjave, provale i samohvalu - posao koji radi je nikakav i razbacuje se gradskim novcem ... a ovo ostalo ostavite maloumnima kojima je to valjda jedina zabava.

VL
OK
okvardz
09:48 29.11.2012.

Gospodo novinari vi ste se osramotili jer ste dobili pravi odgovor posto vi novinari bi htjeli odlucivati sta ce tko reci.Nije Bandic Kenedi da bi mislio njegovom glavom a vi novinari neznate misliti svojom glavom pa uzimate tudje misli i jos ih pritom zelite ugurati u tudju glavu.Gospodinu Sprajcu bi bilo pametnije da je reko zivjela Hrvatska,Zagreb,Split,Vukovar,Dubrovnik,,itd.

VL
DU
Deleted user
08:05 29.11.2012.

28.11.2012. u 23:09h merdevina je napisao/la: Čuo sam bandićevu izjavu na dnevniku i jednostavno je LAŽ da je on nešto "poručivao" kenediju. Odgovarao je novinaru koji mu je tu poznatu frazu turao u usta s idejom "'ajde recite što ii kenedi"!! /* */ Točno i ja sam to slušao i nisam se mogao načuditi zaključku onog nesretnog voditelja HRT dnevnika (Šprajca), koji je još na kraju ničim izazvan uzviknuo živio Kenedy! Ali valjda posljednji pokazatelji Bandićeva rejtinga nekima ne pašu pa kreće orkestrirana hajka.

VL
ME
merdevina
08:48 29.11.2012.

Nisam zagrepčan i ne bih ulazio u to kakav je on komu gradonačelnik iako dovoljno često dolazim u zagreb, duži niz godina pa mogu zaključiti da je taj grad imao i gorih gradonačelnika. Ono što je nakaradno u ideji "Ichh bin..." je to da je ta rečenica izrečena kao poruka sovjetima a ne berlinčanima a bandić je donio - božićnu jelku, poruku mira, prijateljstva i suradnje za koju, kako mnogi mislimo ne treba vezati nikakvu politiku a posebno ne (ondašnju) politiku podjele.

VL
KU
Kudro
11:24 29.11.2012.

kakav bi on bio ˝˝divan˝˝ predsjednik '?

VL
VE
Vexans1
11:53 29.11.2012.

@ "kamo.." to vam je hrvatska hobotnica!Ogromnim raljama papa sve i sita i gladna!Samo jednu crticu: ima u Apatinu jedan rukavac Dunava ("dunavac") na kojem ,barem,jednom godišnje nestane jedan alas skupa sa čiklom! Nestaju i guske,patke,pa čak,Romi pričaju kako zna i dijete odjednom potonuti!Majko moja! U susjednom "Šaranu" uz odličnog smuđa i "kutjevačku graševinu" doznah pravu istinu! SOM! Ogromni som..uzima kad mu se prohtje! Eto,takova je i zagrebačka hobotnica,ne?

VL
BA
baiser
12:05 29.11.2012.

..."Pozdravite Milana Bandića, rodju sa 200 i nešto kaznenih prijava. . Zamislite, da nam je ovo postalo Predsjednik...!!

VL
ME
merdevina
23:09 28.11.2012.

Čuo sam bandićevu izjavu na dnevniku i jednostavno je LAŽ da je on nešto "poručivao" kenediju. Odgovarao je novinaru koji mu je tu poznatu frazu turao u usta s idejom "'ajde recite što i kenedi"!!

VL
SO
Somelier
08:02 29.11.2012.

Svaka čast Bandiću čudo je od čovijeka. Da sam ja bio na njegovom mjestu ja bih sigurno novinara bubnuo u nos. Ovako je ispalo da im je Bandić dao materijala za ismijavanje.

VL
Avatar kobra22
kobra22
08:52 29.11.2012.

Banditosu silo nečista!!Ljepo Vi nas kao gradonačelnik zastupate,kada dajete takvu izjavu.To vam se nije smjelo "omači" ,pogotovo u ovakvoj prilici.No dobro,nasmijali ste berlinčane do suza,i pokazali kako zagrepčanci imaju smisla za humor.I to nešto znači!!!!Ha,ha,ha,smijem se i ja!

VL
Avatar gadogadni
gadogadni
09:15 29.11.2012.

Kenedi je vječan, pa prema tome njegove su riječi vječne, pa prema tome on i danas govori kroz mnoge Amerikance, e pa prema tome Milanće je dobro i rekao...

VL
DU
Deleted user
09:28 29.11.2012.

Zemljo ili se otvori ili se zaustavi !

VL
GU
Gumba017
14:09 29.11.2012.

Ich bin ein Balkaner.

VL
PE
PeroCC
14:32 29.11.2012.

Prvo nek nam Miki dovede Freddie Mercuryja na koncert u Maksimir, pa nek onda dijeli lekcije Kennedyju........ @Gumba017 Genijalno!!

VL
LI
LILLIT
16:13 29.11.2012.

OTVORI SE ZEMLJO !!!

VL
« 1 2 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.