Bandić poduzetnicima: Uložite 5 milijuna kuna i dobijete i savjetnika
Radna mjesta ne otvaraju ni gradonačelnik, ni uprava, ni komunalna gradska poduzeća, mogu ih stvoriti jedino poduzetnici, stoji u gradskom dopisu, kojim Bandić poručuje da će organizirati tim stručnjaka na raspolaganju svim poduzetnicima
Komentari 7
Svaka mjera gradskih ili državnih struktura koja olakšava investiranje i rad poduzetnicima je dobrodošla.
Odlično!
zaista bahato... pogotovo od jedog lika koji - da nije postao gradonačelnik - ne bi imao ni za strari golf...
Ja ulazim u posao i režirat ću kazališnu predstavu "Sve je to velika prevara" ali želim da mi posebni savjetnici budu Ladislav Prežigalo i Jelavić.
e moji purgeri, to vam se događa kad ne izlazite na izbore !!!!
Gledam pise li igdje na clanku "Placeni oglas". - Ne - Pitam se da li da kliknem na ono "Ispravi pogreske". I.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Koja glupost, mi cemo placat savjetnika koji nije potreban ni firmi ni gradu i to je prednost?? opet se stvaraju izmisljena radna mjesta, a ne radi nista na stvarnom gospodarskom razvoju.