'Želimo modernu Hrvatsku dok neki trljaju ručicama i žele nam da nas strefe potresi i poplave'
Milanović je Karlovčanima obećao kako će iduće, odnosno do kraja 2017. godine biti izgrađen sustav obrane od poplave.
Komentari 84
pogledati ovaj skup i onaj domoljubne koalicije. koja razlika. ubjedljiva pobjeda domoljubne koalicije.
Skupi 20 penzica i laze im o buducnosti,jadno za premiera pa makar i bio na sigurnom odlasku
koji skupovi. sdp je vec potpiso poraz
i babe pucaju na tebe a stas im obecati da ce ih voda odnjeti tu si u pravu milovanovicu moj glas tebi nece doci
Takve riječi se mogu čuti od a) poremećene osobe .. b) očajne osobe.. i da sam pristalica gospodina Milanovića, morao bih se zamisliti... iskreno
Milanovićeva dva najveća uzora su, izgleda, Louis XIV (Država, to sam ja) i Louis XV (Poslije mene, potop). Neslaganje s činjenjem kakvog predsjednika Vlade jest jednostavno to, neslaganje, nipošto mržnja na državu. Možda će se njegov svijet i urušiti izgubi li izbore no sunce će i dan poslije dvaput prijeći horizont. Meni bi bilo jako drago da Milanović više ne bude premijer, tko će biti, manbe mi je važno.
milanović želi modernu Hrvatsku sa žnjorama u zidu, gdje sokol budno motri navođenje imigranata u Sutlu, gdje muha ne jede orla, gdje se zakoni preko noći mijenjaju da bi zaštitili ubojice u ime diktature, gdje ministar unutarnjih poslova glumi skretničaraa u slavonskom kukuruzištu, gdje ministar iz silikonske doline vrijeđa generale pobjedničke vojske, gdje pipl mast trast svemu što nabaljezga tijekom dana..gdje ministar 'nabija' na onu stvar mještane Trilja, gdje ministar branitelja zastupa sve osim onih koje bi trebao zastupati, gdje ministrica vp poziva u ratu silovane žene da se priključe gay paradi, gdje brat krešo kroji poreznu politiku zemlje... sačuvaj nas Bože kuge, glada, rata, zoranove vlade i krešimira brata..
Nikakšne poplave i potresi....ljudi sam žele normalno živjet u svojoj zemlji !!!
milanoviću boncaš ili je to paranoja- koja ekstremna desnica branimo li mi pavelića ko ti titu i lex perkovića sve krivo vidiš a svoj šovinizam ne vodiš i bojševizam- i dezerterstvo ti bi vodio ono što nisi sdtvorio a pljuješuješ po onima koji su zbog hrvatske u kolicima molim te odi u onu mišlju rupu u kojoj si bio za vgrime agresije šaraj brate vučiću hrvatska ti je sdlučajna država tebi u hrvatskoj više nitko ne viruje da neznam što rečeš nit obazire se što si rekao -
Nemoguča je moderna Hrvatska s bahatim nesposobnjakovičima na vlasti koji nju dijele na mi i oni po principu udbaša i skojevaca iz 45. daklem ako u vama ima i mrva ljudskosti odstupite.
Nakon ove nekritične samohvale kukurikavaca i pogleda na prvu sliku sa skupa mogu samo zaključiti - med i mlijeko u zemlji penzionera...
Mozak bay,bay........
Zoki,zastor se spusta .....ZBOGOM
Nadam se da netko prati Milanovicevu retoriku - materijal za dublje studije i analize!
Princ Robin hood zoki i milenka obecali branu za dvi godine hahaha znate Karlovcani ne bcajte glas u koranu
18 sati u komadu je Milanović na vrhu ove stranice. Gdje je kockastoglavi urednik web-izdanja Večernjeg, kako se ono zove, Markas? Na felaciju s Braunom?
Kakva je Čvolja lažov kad kaže da neko želi potrese i poplave....nema nikakvih pozitivni rezultata da se hvali pa samo laž i laž.....
Ako Hrvati ubjedljivo ne sruse ovu jogosrpsko udbasku kliku na predstojecim izborima onda ne zasluzuju ni drzavu niti se mogu nadati ikakvom boljitku.
pogledaj tu ekipu hahahahah 5 baba iz prve jugoslavije, milanka opačić i veliki vođa u čvimbama XDDD prednost DOMOLJUBA je 15 mandata, ne lažite Hrvate. sve je jasno kao dan. SDP u rijeci ne može 200 ljudi skupiti,,,u rijeci ?!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Milanović i kompanija otvoreno lažu da su povećali zaposlenost koja u zadnjih 15 godina nikad nije bila niža, da industrijska proizvodnja raste, a ona je za 5% niža nego prije 4 godine i cijelo vrijeme je u padu, da BDP raste, a BDP je za 3% niži nego prije 4 godine i Hrvatska je jedina tranzicijska zemlja u kojoj je pao BDP u zadnje 4 godine, da broj stanovnika raste, a samo se u zadnje 2 godine iselilo najmanje 92 tisuće ljudi, i da raste izvoz, a izvoz je u padu za 9% u odnosu na prošlu godinu iako u izvoz ubrajaju i banane, aute i računalne monitore koji se u Hrvatskoj uopće ne proizvode, dakle radi se o provozu, da vraćaju HDZ-ove dugove a zadužili su se dodatno rekordno vani za 5,2 milijarde eura što je tri puta više nego što se zaduživao HDZ, da ne duljim....